Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інспектор-пілот

Інспектор-пілот

Завдання та обов'язки. Розробляє, організовує і контролює заходи, спрямовані на забезпечення безпеки польотів. Проводить інспектування авіапідприємств, авіакомпаній, навчальних закладів, льотних підрозділів авіаційних заводів з питань: організації льотної діяльності; забезпечення безпеки польотів; рівня освітньо-кваліфікаційної та професійної придатності льотного персоналу. Перевіряє льотну діяльність екіпажів повітряних суден під час інспекторських перевірок, свідоцтва спеціалістів цивільної авіації всіх країн працюючих у межах України, українських спеціалістів працюючих у всіх країнах світу. Бере участь у роботі комісій із сертифікації експлуатантів, інспекції експлуатантів, розслідуванні авіаційних подій та інцидентів. Освоює нову авіаційну техніку, прилади та системи щодо виконання польотів на повітряних суднах, які експлуатуються в Україні. Здійснює контроль за станом безпеки польотів у авіакомпаніях, авіапідприємствах, навчальних льотних закладах, за якістю підготовки льотного персоналу експлуатантів.

Повинен знати: постанови, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти урядового органу державного управління цивільної авіації, які регулюють порядок авіаційної діяльності підприємств та авіакомпаній; методичні, нормативні та інші керівні матеріали із системи державного нагляду, ведення обліку, організації праці, трудового законодавства; документи ІКАО; положення про Укравіатранс; Головну інспекцію з безпеки польотів, відділ інспектування льотної діяльності експлуатантів; накази, вказівки директора Укравіатрансу.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Підвищення кваліфікації один раз у 5 років. Наявність свідоцтва пілота 1 класу цивільної авіації. Стаж роботи за професією пілота: для спеціаліста - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору