Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інструктор-радист бортовий

Інструктор-радист бортовий

Завдання та обов'язки. Виконує перевірку роботи бортових радистів та екіпажів у виробничих умовах, контролює передпольотну підготовку екіпажів та правильність експлуатації ними радіообладнання у польоті. Бере участь у підготовленні екіпажів до дії у особливих ситуаціях під час польотів. Перевіряє теоретичні знання та практичні навички льотного складу з питання технічної експлуатації радіообладнання перед допуском до самостійних польотів, у разі підвищення класності та продовження свідоцтва льотного складу.
Проводить з екіпажами вивчення регламентів радіосвітлозабезпечення польотів, інструкції з експлуатації бортових радіоустановок. Проводить навчання та тренування екіпажів на вміння визначати та виправляти в польоті несправності в обладнанні зв'язку. Контролює внесення змін в регламенти засобів радіозв'язку та радіосвітлотехнічного забезпечення польотів. Оформлює документацію на допуск бортових радистів до самостійних польотів та після періодичних перевірок екіпажів. Забезпечує роботу бортових радіозасобів і засобів двостороннього радіозв'язку, дотримує фразеології радіообміну і правил ведення радіозв'язку. Своєчасно передає командиру повітряного судна вказівки органів КПР і метеорологічну інформацію.

Повинен знати: Повітряний кодекс України; накази, постанови, керівництва, інструкції та інші керівні документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, авіапідприємства (авіакомпанії), що регламентують роботу із забезпечення радіозв'язку повітряних суден цивільної авіації; правила експлуатації повітряних суден; технічну експлуатацію відповідно до керівництва з льотної експлуатації електро-, радіо- і світлотехнічного устаткування повітряних суден; положення про відповідну інженерно-технічну службу; Правила визначення робочого часу та часу відпочинку екіпажів повітряних суден цивільної авіації України; основи трудового законодавства; норми охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Наявність свідоцтва бортрадиста I класу цивільної авіації. Стаж роботи за професією бортрадиста цивільної авіації I класу - не менше 3 років. У разі виконанні міжнародних польотів - знання іноземної мови в обсязі, передбаченому програмою спеціальної підготовки.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору