Технік з радіонавігації
Завдання та обов'язки. Забезпечує працездатність засобів радіонавігаційного забезпечення та джерел електроживлення; здійснює роботи з технічного обслуговування та поточного ремонту обладнання, з удосконалення радіонавігаційного забезпечення. Проводить монтаж, налагодження обладнання. У разі виникнення відмов та несправностей у роботі обладнання забезпечує його резервування та виконує ремонтно-відновлювальні роботи. Стежить за економним використанням запасних частин, матеріалів та енергоресурсів. Надає дані про витрати та потреби у експлуатаційних матеріалах та запасних частинах. Оформлює встановлену технічну документацію. Бере участь у впровадженні заходів, які спрямовано на підвищення рівня надійності роботи обладнання, підвищення продуктивності праці.
Повинен знати: Повітряний кодекс України, накази, вказівки, інструкції та інші нормативно-розпорядчі документи галузі, підприємства, що регламентують технічне обслуговування та експлуатацію засобів радіонавігації; інструкції з резервування технічних засобів; структурну схему об'єкта та взаємодію всіх його ланок; принципові та монтажні схеми закріпленого обладнання; схеми електроживлення радіотехнічного обладнання об'єкта; правила та норми охорони праці, протипожежної безпеки, вимоги режиму, основи трудового законодавства.
Кваліфікаційні вимоги.
Технік з радіонавігації I категорії: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією техніка з радіонавігації II категорії - не менше 1 року.
Технік з радіонавігації II категорії: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією техніка з радіонавігації - не менше 2 років.
Технік з радіонавігації: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.