UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Штурман служби аеронавігаційної інформації

Штурман служби аеронавігаційної інформації

Завдання та обов'язки. Аналізує пропозиції щодо змін в аеронавігаційній інформації та стежить за процесом оперативної обробки аеронавігаційної інформації і підготовки підстав для внесення аеронавігаційної інформації до аеронавігаційної бази даних. Проводить аналіз відповідності отриманих схем і аеронавігаційних даних вимогам методики їх складання. Готує проекти повідомлень служби аеронавігаційної інформації для своєчасного інформування користувачів про зміни аеронавігаційної інформації. Бере участь у розгляді інструкцій з виконання польотів на аеродромі.
Вживає необхідних заходів щодо забезпечення користувачів документами аеронавігаційної інформації. Бере участь у розробленні та вдосконаленні складання схем та інших нормативно-організаційних документів з питань аеронавігаційної інформації. Веде контрольні екземпляри документів аеронавігаційної інформації; вивчає, удосконалює і впроваджує передові форми і методи роботи служби аеронавігаційної інформації. Забезпечує зберігання державної таємниці та іншої інформації, яка згідно з чинним законодавством не підлягає розголошенню. Бере участь в організаційних заходах щодо забезпечення безпечних та нешкідливих умов праці працівників служби.

Повинен знати: Повітряний кодекс України; Положення про використання повітряного простору України; постанови, накази, інструкції, розпорядження, методичні, нормативні та інші керівні матеріали Міністерства транспорту України та Державного департаменту авіаційного транспорту; документи Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО); етику ділового спілкування та ведення переговорів; вітчизняні та світові досягнення в галузі повітряної авіації, що стосуються аеронавігаційної інформації; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища, правила експлуатації персонального комп'ютера.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища авіаційна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією штурмана цивільної авіації - не менше 3 років. Знання англійської мови.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору