Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Черговий із забезпечення харчування пасажирів

  Черговий із забезпечення харчування пасажирів

  Завдання та обов'язки. Виконує оперативне регулювання процесів забезпечення пасажирів бортхарчуванням відповідно до виробничої програми перевезень, розкладу руху повітряних суден та добового плану польотів. Координує роботу групи бортового харчування та цеху бортового харчування ресторану, забезпечує взаємодію з іншими службами авіапідприємства. Здійснює оперативний контроль за станом виконання технологічного графіка забезпечення повітряного судна бортовим харчуванням (перевіряє комплектність посуду, наявність продуктів, якість та асортимент харчування, термін його реалізації, кількість та готовність транспортних засобів, кількість працівників, виділених для обслуговування повітряних суден тощо).
  Вживає необхідних заходів із запобігання та усунення порушень ходу виробничого процесу, забезпечення повітряних суден бортовим харчуванням. У разі зміни плану польотів приймає рішення з організації процесу забезпечення повітряних суден бортовим харчуванням в нових умовах. Виявляє резерви виробництва, бере участь у складанні і внесенні змін до добового плану польотів. Здійснює впровадження та забезпечує раціональне використання технічних засобів оперативного керування виробництвом. Бере участь у роботі з аналізу та оцінки діяльності підприємства. Веде встановлену документацію та звітність.

  Повинен знати: Повітряний кодекс України; накази, інструкції та інші організаційно-розпорядчі документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, авіапідприємства, що регламентують організацію перевезень пасажирів, їх харчування на борту повітряних суден; розклад руху повітряних суден; добовий план польотів; організацію планування та диспетчерування; виробничі зв'язки між підрозділами підприємства, що виконують підготовку повітряних суден до вильоту; організацію оперативного обліку, організаційну техніку, засоби механізації, автоматизації та зв'язку; основні положення трудового законодавства; основи економіки, наукової організації праці; організацію виробництва та управління, організацію громадського харчування, санітарно-гігієнічні вимоги до бортового харчування; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

  Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Стаж роботи за професійним спрямуванням - не менше 3 років, у тому числі на даному підприємстві - не менше 1 року.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  ↑ Вгору