Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер районний із заготівлі брухту

Інженер районний із заготівлі брухту

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Забезпечує виконання плану з заготівлі та відвантаження якісного брухту та відходів чорних металів в районі (заготівельній дільниці) та завезення його в цехи, дільниці підприємств з переробки брухту та відходів металів. Здійснює систематичний контроль за збором, збереженням, переробкою та відвантаженням брухту і відходів чорних металів на підприємствах та в організаціях району, дільниці шляхом проведення обстеження та домагається усунення недоліків. Аналізує баланс створення металобрухту на підприємствах і в організаціях та вживає заходів до залучення додаткових ресурсів металобрухту в народногосподарський оборот. Контролює на підприємствах, що мають власне металургійне виробництво, відповідність витрат стального та чавунного брухту в шихті установленим нормам.
Вживає заходів щодо максимального використання власних відходів на підприємствах, які є одночасно постачальниками та споживачами брухту та відходів чорних металів. Контролює своєчасне подання заявок підприємствам на необхідну кількість залізничних вагонів, автомобільного та водного транспорту і рівномірне відвантаження брухту та відходів металу протягом року, місяця, кварталу. Проводить роз'яснювальну роботу на підприємствах і в організаціях з особами, які відповідають за збір, збереження, переробку та відвантаження брухту і відходів чорних металів. Веде оперативний облік кількості та якості заготовленого і відвантаженого брухту та відходів металу за класами та видами в закріпленому районі; подає в установлені терміни звітність про свою роботу в організацію вищого рівня.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що відносяться до питань якості, збору, збереження, переробки та відвантаження брухту і відходів металу; розміщення підприємств у районі, установлений для них план здавання брухту, організацію переробки брухту та роботу устаткування, що переробляє брухт; технологію переробки брухту та відходів металу на агрегатах, що експлуатуються в цеху та на підприємствах району; порядок визначення якості брухту, що відвантажується; металургійне виробництво, що використовує стальний та чавунний брухт; порядок та правила визначення марочності металу; основи економіки, передової організації праці, організації виробництва та управління, основи трудового законодавства; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ.

Провідний інженер районний із заготівлі брухту: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера районного із заготівлі брухту I категорії не менше 2 років.

Інженер районний із заготівлі брухту I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією інженера районного із заготівлі брухту II категорії не менше 2 років, для бакалавра не менше 3 років.

Інженер районний із заготівлі брухту II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста без вимог до стажу роботи, для бакалавра стаж роботи за професією інженера районного із заготівлі брухту не менше 2 років.

Інженер районний із заготівлі брухту: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору