Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Сталеплавильне виробництво
  4. Оператор завантаження конвертора

  Оператор завантаження конвертора

  3-й розряд

  ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Керує з пульта трактом подавання сипучих матеріалів до конверторів ємкістю до 100 т. Зважує та завантажує шихтові матеріали в бункери. Стежить за правильністю виконання системи завдань та забезпечує повне завантаження бункерів та конверторів всіма видами шихтових матеріалів. Вводить та виводить з роботи окремі бункери або групи бункерів. Виявляє та усуває несправності у роботі механізмів і апаратури автоматичного керування. Веде облік наявності шихтових матеріалів у приймальних та витратних бункерах.

  ПОВИНЕН ЗНАТИ: основи технологічного процесу виплавки сталі в конверторах; будову та принцип роботи механізмів і апаратури системи шихтоподачі; фізичні та хімічні властивості шихтових матеріалів для виплавлення сталі; електрослюсарну справу.

  КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

  4-й розряд - у разі обслуговування з пульта тракту подавання сипучих матеріалів до конверторів ємкістю 100 т і більше.

  КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора завантаження конвертора 3 розряду не менше 1 року.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  ↑ Вгору