Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Прокатне виробництво
  4. Роздриральник пакетів

Роздриральник пакетів

1-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Роздирає пакети на роздиральних або розбивальних машинах під керівництвом роздиральника пакетів вищої кваліфікації. Приймає листи з заднього боку машини. Відсортовує брак та нерозідрані пакети та передає їх для повторного перепускання через роздиральну машину. Чистить і змащує вузли машини. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: принцип роботи роздиральної або розбивальної машини; сортамент металу, що прокатується; основи слюсарної справи.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

2-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Роздирає на роздиральних чи розбивальних машинах або вручну відпалені стопи жерсті або листового металу вагою до 12 кг. Розчіплює та роз'єднує листи. Укладає роз'єднані листи у пачки. Роздирає пакети жерсті та покрівлі. Підриває кути пакетів і подає їх у валки роздиральної машини. Пускає та зупиняє роздиральну або розбивальну машину. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; засоби та методи роздирання або розбивання стоп металу під час зварювання листів.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією роздиральника пакетів 1 розряду не менше 0,5 року.

3-й розряд - у разі роздирання або розбивання пакетів вагою понад 12 кг.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією роздиральника пакетів 2 розряду не менше 1 року.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору