Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Прокатне виробництво
  4. Розмітник прокату

Розмітник прокату

1-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Подає листи на розмічувальні столи та площадки. Кантує листи та встановлює шаблони. Прибирає листи після розмічування.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: сортамент і марки сталі листів, що розмічуються.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

2-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Розмічує листи та штаби на холодильниках листооброблення згідно з замовленнями під керівництвом розмітника прокату вищої кваліфікації, маркує їх. Виготовляє шаблони для розмічування. Контролює правильність вирізання проб. Веде облік розміченого прокату.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: методи раціонального розкрою листів; види поверхневих дефектів листового металу.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розмітника прокату 1 розряду не менше 0,5 року.

3-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Розмічує листи та штаби. Оглядає метал та визначає за зовнішніми ознаками розміри припуску на обрізку та місця відбору проб. Визначає призначення бракованого металу на інші замовлення. Стежить за виконанням технологічного режиму охолодження металу легованих марок сталі. Розмічує листи широкого сортаменту або якісних марок сталі під керівництвом розмітника прокату вищої кваліфікації.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: технологічні інструкції з режиму охолодження листів легованих марок сталі; допуски на розрізаний метал.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією розмітника прокату 2 розряду не менше 1 року.

4-й розряд - у разі розмічування листів широкого сортаменту або якісних марок сталі.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розмітника прокату 3 розряду не менше 1 року.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору