UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Виробництво вогнетривів
  4. Укладач маси на мішалках

Укладач маси на мішалках

1-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Подає зв'язуючі добавки по трубопроводу в мірники змішувальних бігунів за сигналами бігунника змішувальних бігунів.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: розташування трубопроводів для подавання зв'язуючих добавок; склад та властивості добавок; ємкість мірників змішувальних бігунів.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

2-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Складає зв'язуючі добавки: шлі-кери, сульфітно-спиртову барду шляхом дозування та перемішування компонентів. Визначає питому вагу барди та шлікера. Готує силіціруючу засипку. Складає та змішує маси для виробництва магнезіальних та доломітових виробів. Готує до завантаження в бак сульфітно-спиртову барду. Регулює подавання рідких лугів для зволоження маси, подає порошки та масу в мішалки і на транспортерні стрічки. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, здійснює догляд за ним, очищає та змащує його. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; способи виготовлення зв'язуючих добавок та силіціруючих засипок; склад та властивості мас, розчинів, що готуються, та їх компонентів; тривалість змішування; способи визначення кінця процесу змішування та якості готової маси, порошків або розчину за зовнішніми ознаками; види мастильних матеріалів; місця змащування устаткування; основи слюсарної справи.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією укладача маси на мішалках 1 розряду не менше 0,5 року.

3-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Складає та перемішує масу на мішалках різних систем. Готує емульсію потрібної якості. Готує піномасу заданої об'ємної ваги для виготовлення пінолегковагових виробів. Готує карбідокремнієву масу та струмопровідну масу в мішалках шляхом дозування і ретельного перемішування компонентів маси відповідно до установленої технології. Обмазує карбідокремнієві стрижні струмопровідною масою. Наносить струмопровідну масу на аркуші паперу та обгортає ними карбідокремнієві стрижні. Відносить стрижні на стелажі для просушування. Запускає та зупиняє мішалки, дозувальні апарати, транспортерне устаткування та стежить за їх роботою. Відчиняє шибери в тічках бункерів. Регулює подавання компонентів маси в мішалки в суворо встановленому співвідношенні. Контролює якість та тривалість замісу.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: будову, принцип роботи та правила експлуатації мішалок різних систем; види браку маси та способи його запобігання; склад та властивості карбідокремнієвої і стру-мопровідної мас, технологію їх виготовлення; способи нанесення струмопровідної обмазки на поверхню карбідокремнієвих стрижнів; слюсарну справу.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією укладача маси на мішалках 2 розряду не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору