Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Переробка вторинних металів
  4. Роздільник брухту та відходів металу

Роздільник брухту та відходів металу

2-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Оброблює металобрухт, який містить однорідні метали та сплави, вручну з застосуванням інструментів. Знімає ізоляцію з дроту. Сортує металобрухт за групами.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: вимоги до якості брухту та відходів (як вторинної сировини) чорних і кольорових металів; класифікацію брухту та відходів (як вторинної сировини) чорних і кольорових металів згідно з діючими державними стандартами та технічними умовами.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або.інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

3-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Оброблює металобрухт - авіамотори, літаки, гусеничні ланки машин та інші об'єкти, які складаються з різних металів і сплавів, із застосуванням бензорізів, розподілювальних верстатів, електропил, пневматичних інструментів, долот та інших механізмів. Відокремлює кольорові метали від чорних, відокремлює приробки коштовних металів, видаляє із брухту вибухонебезпечні предмети. Готує об'єкти для газового різання. Виконує теслярські та слюсарні роботи під час оброблювання суден. Сортує брухт після обробки за марками сплаву, групами, сортами. Веде облік обробленого металобрухту. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; правила поводження з вибухонебезпечним брухтом; вимоги до якості обробленого брухту та відходів металів; властивості кольорових металів і сплавів; вплив шкідливих домішків на їх якість; розташування в брухті вибухонебезпечних предметів; положення про піротехнічний контроль; слюсарну справу.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією роздільника брухту та відходів металу 2 розряду не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору