Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Кваліфікаційні характеристики
  4. Різальник магнітних стрічок

Різальник магнітних стрічок

2-й розряд

Завдання та обов'язки. Виконує окремі операції з різання магнітних стрічок на поздовжньо-різальних машинах під керівництвом різальника магнітних стрічок вищої кваліфікації. Підвозить рулони до поздовжньо-різальних машин. Установлює рулон з магнітною стрічкою на розмотувальний вузол. Заряджає намотувальний вал котушками. Знімає та укладає котушки з магнітною стрічкою в спеціальні металеві потоки та решітки. Транспортує магнітні стрічки на наступну фазу оброблення.

Повинен знати: фізико-механічні властивості магнітних стрічок, які обробляються; прийоми виконання окремих операцій з різання магнітних стрічок; умови взаємодії основних вузлів різальної машини.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

4-й розряд

Завдання та обов'язки. Ріже рулони магнітних і склеювальних стрічок на смуги заданих розмірів на різальних машинах різних типів. Установлює рулон з магнітною стрічкою на розмотувальний вузол та пропускає заправний кінець в різальний та приймально-змотувальний механізм. Підклеює ракорди. Пускає машину. Перевіряє автоблокування та автоматику. Регулює режими процесу різання за допомогою пульта керування. Перевіряє якість розрізаних стрічок. Видаляє або відмічає дефектні місця. Усуває дрібні несправності у процесі роботи устаткування. Зупиняє машину, заповнює супровідну документацію. Керує різальниками магнітних стрічок нижчої кваліфікації.

Повинен знати: фізико-механічні властивості та технологію оброблення магнітних стрічок; будову та принцип роботи устаткування, контрольно-вимірювальних приладів, термогігро-метричний режим приміщень.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією різальника магнітних стрічок 2 розряду - не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору