Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Агроном-дослідник із плодоовочівництва і виноградарства

  Агроном-дослідник із плодоовочівництва і виноградарства

  Завдання та обов’язки. Розробляє, удосконалює та впроваджує сучасні технології виробництва, зберігання і переробки продукції плодоовочівництва і виноградарства. Здійснює патентний пошук, аналізує та систематизує дані літературних джерел, обґрунтовує проведення наукових досліджень. Організовує роботи із проведення досліджень, спостережень та обліків на дослідних ділянках. Вивчає та використовує в практичній роботі методики наукових досліджень з плодоовочівництва і виноградарства. Проводить навчально-виховну роботу в колективі та навчання з підвищення кваліфікації фахівців. Розробляє програми наукових досліджень та здійснює контроль за їх виконанням. Контролює психологічну ситуацію в колективі та вживає заходів до її оптимізації. Забезпечує упровадження новітніх технологій. Забезпечує виконання законодавства з охорони навколишнього природного середовища. Контролює додержання працівниками виробничої та трудової дисципліни, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

  Повинен знати: закони, постанови, накази, розпорядження, рішення та інші нормативні і правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування з питань агропромислового комплексу і галузі рослинництва, інструктивні матеріали органів вищого рівня щодо перспектив розвитку галузі плодоовочівництва і виноградарства; сучасні технології вирощування, збирання, первинної переробки та зберігання плодових, ягідних, овочевих культур та винограду, доцільність їх застосування в конкретних ґрунтово-кліматичних умовах; стан та проблеми науково-технічного прогресу в галузі, тенденції розвитку науково-технічної діяльності в Україні та у світі; сучасні методи та засоби планування і організації навчального, наукового і виробничого процесів; основи менеджменту та маркетингу; способи використання комп’ютерних технологій в галузі; основи трудового законодавства.

  Кваліфікаційні вимоги. Провідний агроном-дослідник із плодоовочівництва і виноградарства: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією агронома-дослідника із плодоовочівництва і виноградарства I категорії — не менше 2 років. Агроном-дослідник із плодоовочівництва і виноградарства I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією агронома-дослідника із плодоовочівництва і виноградарства II категорії не менше 2 років. Агроном-дослідник із плодоовочівництва і виноградарства II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією агронома-дослідника із плодоовочівництва і виноградарства — не менше 2 років. Агроном-дослідник із плодоовочівництва і виноградарства: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  ↑ Вгору