Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з випробування та оброблення плівки

Інженер з випробування та оброблення плівки

Завдання та обов'язки. Забезпечує методичне керівництво проявлячами плівки та контролює їх роботу з оброблення плівки в проявних машинах. Забезпечує своєчасне випробування готової продукції під час поопераційного та приймально-здавального контролю. Стежить за своєчасним забезпеченням робочих місць нормативно-технічною документацією. Контролює дотримання вимог нормативно-технічної документації на робочих місцях. Бере участь у розробленні та освоєнні нових технологічних процесів, впровадженні стандартів, технічних умов на готову продукцію.

Досліджує причини браку у виробництві та провадить роботи із недопущення та забезпечення його зниження, а також поліпшення якості продукції. Навчає проявлячів плівки роботі на новому устаткуванні, стежить за правильною його експлуатацією. Веде обстеження робочих місць, перевіряє стан комунікацій, дотримання режимів хіміко-фотографічного оброблення плівки. Контролює дотримання правил і норм з охорони праці, протипожежного захисту та виробничої санітарії.

Повинен знати: стандарти, положення, інструкції та інші керівні матеріали з виробництва та контролю якості продукції підприємства; технологію виробництва продукції; основи фотографічного процесу оброблення світлочутливих матеріалів; основне технологічне устаткування для хіміко-фотографічного оброблення плівки, принципи його роботи; методи проведення випробувань та оброблення плівки; основи економіки, наукової організації праці та організації виробництва; основи трудового законодавства; правила та норми з охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги.

Провідний інженер з випробування та оброблення плівки: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з випробувань та оброблення плівки I категорії - не менше 2 років.

Інженер з випробування та оброблення плівки I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст): для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією інженера з випробування та оброблення плівки II категорії - не менше 2 років.

Інженер з випробування та оброблення плівки II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з випробування та оброблення плівки - не менше 1 року.

Інженер з випробування та оброблення плівки: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору