UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Апаратник піролізу

Апаратник піролізу

3-й розряд

Завдання та обов'язки. Виконує окремі операції технологічного процесу піролізу під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Готує та завантажує сировину, вивантажує продукти. Відбирає проби. Чистить устаткування. Готує устаткування до ремонту.

Повинен знати: технологічну схему дільниці, яка обслуговується; будову, принцип роботи допоміжного устаткування на дільниці, яка обслуговується; фізико-хімічні властивості сировини та напівпродукту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

4-й розряд

Завдання та обов'язки. Веде технологічний процес піролізу під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Приймає сировину, перевіряє її якість за результатами аналізів. Дозує та завантажує сировину, заміряє витрати сировини та вихід готового продукту. Регулює технологічний процес за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Обслуговує технологічне устаткування.

Повинен знати: технологічну схему дільниці, яка обслуговується; будову, принцип роботи основного і допоміжного устаткування; фізико-хімічні властивості сировини та напівпродукту; правила здавання устаткування в ремонт та приймання з ремонту.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника піролізу 3 розряду - не менше 1 року.

5-й розряд

Завдання та обов'язки. Веде технологічний процес піролізу. Випаровує сировину, подає пари сировини та водяної пари в печі піролізу або подає рідку сировину безпосередньо в піч піролізу. Загартовує та охолоджує пірогаз, провадить конденсацію продуктів піролізу, уловлює несконденсовані пірогази, передає пірогази на наступні технологічні операції. Обігріває печі піролізу, подає паливо в форсунки, повітря, регулює режим горіння палива. Регулює технологічний процес за показаннями контрольно-вимірювальних приладів і результатами аналізів; веде облік витрат сировини, отриманого пірогазу та продуктів піролізу. Провадить контрольні аналізи. Обслуговує печі піролізу різних типів, випарники, конденсатори, насоси та інше устаткування. Приймає устаткування з ремонту.

Повинен знати: технологічну схему дільниці, яка обслуговується; будову та конструктивні особливості основного і допоміжного устаткування; фізико-хімічні властивості сировини та напівпродуктів; суть і правила регулювання технологічного процесу; технологічний режим; правила відбору проб; методику проведення аналізів; правила здавання устаткування в ремонт та приймання з ремонту.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника піролізу 4 розряду - не менше 1 року.

6-й розряд

Завдання та обов'язки. Веде технологічний процес піролізу, координує роботу всього відділення з одночасним керівництвом апаратниками нижчої кваліфікації. Стежить за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Оцінює якість готового продукту за результатами аналізів. Коректує процес за результатами аналізів та спостережень. Керує регулюючими пристроями. Стежить за станом устаткування. Виконує простий ремонт устаткування та комунікацій. Виявляє та усуває несправності у роботі устаткування.

Повинен знати: технологічну схему дільниці, яка обслуговується; будову і правила обслуговування основного і допоміжного устаткування; фізико-хімічні властивості сировини та напівпродукту; суть і правила регулювання технологічного процесу; технологічний режим; методику проведення контрольних аналізів; правила здавання устаткування в ремонт та приймання з ремонту.

Кваліфікаційні вимоги. Неповна вища освіта (молодший спеціаліст), без вимог до стажу роботи. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника піролізу 5 розряду - не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору