Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Робітник плодоовочевого сховища

Робітник плодоовочевого сховища

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Розвантажує картоплю, овочі, плоди з вагонів, барж, автомобілів вручну або за допомогою машин і механізмів. Сортує продукцію за термінами зберігання та іншими встановленими ознаками. Зважує і закладає на зберігання плодоовочі і картоплю. Стежить за станом продукції в процесі зберігання. Проводить обпилення картоплі протиростковим препаратом. Обробляє сховище вапном. Утеплює люки зберігання. Підготовляє плодоовочі і картоплю до реалізації: перебирає вручну або на машині, зважує, затарює продукцію і відходи, укладає для відправлення. Навантажує продукцію на автомобіль. Сортує і ремонтує тару. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Повинен знати: асортимент продукції і правила її зберігання; способи подовження термінів зберігання продукції; правила сортування і фасування продукції; будову і правила експлуатації обслуговуваних механізмів; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Приклади робіт. 1. Розвантаження з вагонів, барж, автомобілів картоплі, овочів, плодів. 2. Утеплення люків зберігання. 3. Обробка вапном сховища. 4. Сортування і ремонт тари.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору