Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Розвідник об’єктів природи для колекцій

Розвідник об’єктів природи для колекцій

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Розвідує розташування відкритих та прихованих місць проживання тварин і рослин, залягання мінералів, гірських порід, а також місць виявлення окам’янілостей для використання їх у колекціях. Визначає можливу кількість об’єктів у знайденому місці й умови їх збирання. Супроводжує збирачів до місць збирання. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Повинен знати: назви і характерні особливості будови розвідувальних об’єктів; характерні ознаки місць проживання тварин і рослин, місць виявлення скаліянілостей; час появи в природі окремих стадій розвитку тварин і рослин; способи збирання і первинної обробки об’єктів; правила користування пристроями та інструментами, необхідними під час збирання об’єктів природи для колекцій; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна кваліфікаційна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору