Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Редактор карт

Редактор карт

Завдання та обов'язки. Відповідає за редагування картографічної продукції, своєчасне та якісне виконання картографічних робіт. Вивчає наукові, довідково-статистичні матеріали, спеціальні періодичні видання, необхідні для розроблення карти. Готує технічні завдання, редакційні документи (вказівки, макети, списки тощо). Стежить за дотриманням графіків проходження картографічних видань на всіх стадіях редакційно-видавничого процесу. Розглядає проекти художнього оформлення картографічного видання, погоджує доповнення, зміни, скорочення, перевіряє правильність використання наукових термінів, одиниць вимірювання. Контролює якість звіреного й вичитаного видавничого оригіналу карти, візує оригінали до складання. Формує паспорт на видання (основні дані про карти, строки руху у редакційно-виробничому процесі, показники технічного й художнього оформлення, додаткові вказівки). Готує і редагує рекламні матеріали на картографічне видання. Відстежує науково-практичні досягнення та напрями розвитку сучасної картографії. Підвищує свій фаховий рівень і кваліфікацію. Бере участь у конференціях, семінарах, виставках, презентаціях, нарадах, засіданнях редакційної та художньої ради. Зберігає конфіденційність інформації.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що регламентують створення і видання картографічної продукції; технологічні процеси виготовлення картографічних видань; методи редагування і художнього оформлення карт; основи авторського права та трудового законодавства; правила коректури, коректурні знаки; загальновживані позначення, одиниці вимірювання, скорочення; основи економіки, організації виробництва й праці; перелік відомостей, що складають професійну таємницю.

Кваліфікаційні вимоги.

Провідний редактор карт: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією редактора карт I категорії - не менше 2 років.

Редактор карт I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією редактора карт II категорії - не менше 2 років.

Редактор карт II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією редактора карт - не менше 1 року.

Редактор карт: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору