Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Редактор карт технічний

Редактор карт технічний

Завдання та обов'язки. Здійснює технічне редагування картографічної продукції на всіх стадіях технологічного процесу для забезпечення її якісного поліграфічного відтворення. Використовує в своїй роботі комп'ютерну техніку, новітні технології картографічного та поліграфічного виробництва. Приймає участь спільно з дизайнером і редактором карт у проектуванні картографічних творів, розробленні принципів кольорового оформлення, контролюванні якості позитивів, які надходять на видання. Розробляє графіки тонового оформлення карт. Керує виготовленням монтажів діапозитивів, приймає і контролює кольорові плотерні виводи, передає їх на одержання дозволу для підписання "до друку". Перевіряє діапозитиви на відповідність до макета (компонування, суміщення, кольорового забарвлення; якості виконання). За необхідності передає діапозитиви на виправлення, перевіряє їх після виправлення. Підписує перевірені діапозитиви "до друку", передає для друкування тиражу. Відображає у специфікації технологічні особливості виготовлення карти у разі перевидання. Переглядає і аналізує сигнальні примірники. Постійно підвищує свою кваліфікацію, вивчає та застосовує прогресивні технології та передові методи роботи. Зберігає конфіденційність інформації.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що регламентують створення і видання картографічної продукції, вимоги щодо її якості та оформлення; технологічні процеси виготовлення картографічних видань; методику технічного редагування; технічні правила підготовлення та розмітки карт; методи створення карт за комп'ютерними технологіями; правила експлуатації комп'ютерної техніки; перелік відомостей, що складають професійну таємницю; основи авторського права й трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги.

Провідний редактор карт технічний: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією редактора карт технічного I категорії - не менше 2 років.

Редактор карт технічний I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією редактора карт технічного II категорії - не менше 2 років.

Редактор карт технічний II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією редактора карт технічного - не менше 1 року.

Редактор карт технічний: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору