Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Редактор художній

Редактор художній

Завдання та обов'язки. Відповідає за ідейно-художнє ілюстрування та оформлення видань. Розробляє і подає на затвердження проекти оформлення видань відповідно до заявок редакцій. Організовує роботу з ілюстрування тексту, створення елементів художнього оформлення видань. Замовляє художникам-виконавцям оригінали ілюстрацій, обкладинок, палітурок, титулів та інших елементів оформлення видань і відповідно до цього укладає договори. Приймає від художників оригінали робіт і подає їх на розгляд та затвердження художньою радою. Керуючись затвердженими кошторисами й нормативами, оформляє документи на оплату договірних робіт та візує їх. Готує паспорт на поліграфічне виконання елементів художнього оформлення видання, погоджує його із завідувачем виробничого відділу видавництва. Стежить за дотриманням паспортних даних технічним редактором і друкарнею. Дає рекомендації технічному редактору з питань внутрішнього технічного оформлення видань. Готує макет видання або за дорученням керівництва замовляє художникам макети для особливо складних за оформленням видань. Переглядає і візує сигнальні примірники. Підвищує свій фаховий рівень. Бере участь у виробничих нарадах працівників видавництва, засіданнях редакційної та художньої ради.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що визначають вимоги до художнього оформлення видань; методи художнього редагування; передовий вітчизняний і світовий досвід з художнього оформлення видань; порядок укладення та виконання авторських договорів; основи авторського права й трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги.

Провідний редактор художній: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією редактора художнього I категорії - не менше 2 років.

Редактор художній I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією редактора художнього II категорії - не менше 2 років.

Редактор художній II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією редактора художнього - не менше 1 року.

Редактор художній: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору