UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Фермер

Фермер

6-й розряд

Завдання та обов’язки. Здійснює виробничу та комерційну діяльність у фермерському господарстві. Упроваджує передові технології виробництва сільськогосподарської продукції. Проводить роботу, спрямовану на зростання продуктивності господарства. Раціонально використовує землю, сільськогосподарські машини, знаряддя, механізми та інші засоби господарювання. Додержується норм чинного земельного законодавства, вимог державних стандартів до якості продукції. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Повинен знати: чинне аграрне законодавство; сучасну технологію виробництва сільськогосподарської продукції; основні принципи виконання механізованих, кінно-ручних та ручних робіт у виробництві сільськогосподарської продукції; будову і правила експлуатації тракторів, призначення та принципи роботи технічних засобів для виробництва сільськогосподарської продукції; основи ринкової економіки; ціни та ціноутворення; попит на продукцію та вимоги споживачів до якості продукції; чинні державні стандарти, нормування та оплату праці; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; правила охорони навколишнього середовища.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжними сільськогосподарськими професіями 4 або 5 розряду — не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору