UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник станції насосної

Начальник станції насосної

Завдання та обов’язки. Забезпечує проведення системи технічного обслуговування і ремонтів насосного та електротехнічного устаткування при найбільш економічних режимах роботи насосної станції. Організовує подавання води відповідно до графіків, завдань і планів водокористування. Розробляє та вносить пропозиції щодо технічного вдосконалення та реконструкції насосної станції, водозаборів та рибозахисних пристроїв, напірних трубопроводів і водовипускних споруд. Веде облік техніко-економічних показників роботи насосно-силового устаткування. Розробляє та впроваджує заходи щодо економії електроенергії та водообліку, підвищення ефективності використання насосно-силового устаткування, запобігання аваріям і створення безпечних умов праці обслуговуючого персоналу під час експлуатації.

Розробляє графіки періодичних технічних оглядів устаткування, проведення поточних та капітальних ремонтів. Здійснює технічний нагляд і контроль під час проведення спеціалізованими підрозділами робіт з налагодження, ремонту та реконструкції. Бере участь у післяремонтних випробуваннях устаткування насосної станції. Складає заявки на необхідні запасні частини, деталі, вузли, агрегати, прилади і матеріали для виконання ремонтних робіт. Керує роботою персоналу станції, контролює виконання ними функціональних обов’язків та посадових інструкцій. Здійснює повсякденний контроль за додержанням персоналом станції правил технічної експлуатації устаткування, охорони праці, протипожежного захисту та внутрішнього трудового розпорядку.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні документи з організації та експлуатації насосного та електротехнічного устаткування; організацію виробництва; систему технічного обслуговування і ремонту енерготехнічного устаткування; технічні характеристики, конструктивні особливості, призначення і правила технічної експлуатації насосно-енергетичного устаткування; порядок розроблення і оформлення технічної документації; основи трудового законодавства, правила і норми охорони праці.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією — не менше 2 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору