UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник проектно-кошторисного бюро (групи)

Начальник проектно-кошторисного бюро (групи)

Завдання та обов’язки. Забезпечує розроблення фахівцями проектного бюро (групи) проектно-кошторисної документації на ремонт, реконструкцію, будівництво і технічне вдосконалення невеликих об’єктів, захисних споруд, на виконання культурно-технічних, планувальних та інших робіт (поточний і капітальний ремонт міжгосподарської і внутрішньогосподарської мережі, гідротехнічних споруд і приміщень, ремонт доріг, ліній зв’язку тощо) для водогосподарських організацій, землекористувачів та інших підприємств і організацій, робота яких пов’язана з експлуатацією меліоративних систем. Здійснює керівництво роботою проектної групи на підставі нормативів і правил, технічних умов, а також інструкцій з проектування водогосподарських об’єктів. Забезпечує розроблення проектно-кошторисної документації згідно із затвердженими і погодженими замовником графіками робіт і термінами, передбаченими договорами.

Ураховує в проектах технічного переоснащення внутрішньогосподарської зрошувальної, осушувальної і колекторно-дренажної мережі перспективи розвитку меліоративної системи. Забезпечує надходження від замовників коштів за виконані роботи. Бере участь у роботі комісій з приймання в експлуатацію об’єктів, які виконувались за документацією проектної групи. Упроваджує в проекти, що розробляються, передовий досвід проектування, нову технологію, комплексну механізацію, прогресивні методи проведення ремонтних робіт, які сприяють зниженню вартості робіт. Здійснює облік і установлення додаткових реперів у межах меліоративних систем. Забезпечує проведення контрольного нівелювання каналів, важливих гідротехнічних споруд, дамб. Забезпечує проведення авторського нагляду за виконанням ремонтних робіт, забороняє подальше ведення ремонтних робіт, якщо вони виконуються з відхиленням від затвердженого проекту. Подає на затвердження замовнику розроблену проектною групою документацію. Ураховує в проектах вимоги природоохоронного законодавства.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні нормативи та інші керівні матеріали стосовно розроблення проектно-кошторисної документації; технологію проведення ремонтно-експлуатаційних робіт, структуру і напрям діяльності галузі; режими роботи систем і споруд; вимоги природоохоронних органів і санепідемслужби; Положення про проведення планово-запобіжних ремонтів; Правила технічної експлуатації меліоративних систем; передовий досвід у галузі експлуатації та ремонту меліоративних систем; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи з технічної підготовки виробництва за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору