Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з нагляду за будівництвом (водне господарство)

Інженер з нагляду за будівництвом (водне господарство)

Завдання та обов’язки. Здійснює технічний нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт і приймання закінчених меліоративних систем та інших водогосподарських об’єктів від підрядних ремонтно-будівельних організацій. Контролює хід виконання планів капітального будівництва, відповідність обсягів, строків і якості будівельно-монтажних робіт, а також якості застосовуваних матеріалів, виробів, конструкцій, затверджених проектно-кошторисною документацією, до робочих креслень, будівельних норм і правил, стандартів, технічних умов, норм охорони праці, вимог пожежної безпеки і організації праці, охорони навколишнього середовища.

Бере участь у вирішенні питань про внесення до проектів змін, пов’язаних із упровадженням більш прогресивних технологічних процесів, обсягово-планувальних і конструктивних рішень, які забезпечують зниження вартості і поліпшення техніко-економічних показників водогосподарських об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту. Бере участь у розгляданні і узгодженні змін проектних рішень, які виникають під час будівництва, оперативно вирішує питання заміни (в разі потреби) матеріалів, виробів, конструкцій (без зниження якості будівельних об’єктів). Вивчає причини недодержання строків і погіршення якості будівельно-монтажних робіт на водогосподарських об’єктах і меліоративних системах, вживає заходів щодо їх запобігання і усунення.

Здійснює технічне приймання закінчених будівельно-монтажних робіт, оформляє необхідну технічну документацію. Бере участь у роботі комісій з приймання збудованих водогосподарських об’єктів і здавання їх в експлуатацію. Контролює якість усунення будівельними організаціями недоробок, дефектів у встановлені комісією строки. Веде облік закінчених будівельно-монтажних робіт і готує необхідні дані для складання звітності про виконання планів капітального будівництва та ремонтів.

Повинен знати: Земельний кодекс України ; Водний кодекс України ; Закон України “Про меліорацію земель” ; Державні будівельні норми; законодавство про працю; постанови, нормативно-правові акти, розпорядження, накази керівних органів та інші методичні і нормативні матеріали з виконання будівельно-монтажних робіт; технічні умови та графіки виконання будівельно-монтажних робіт; стандарти, технічні умови на будівельні матеріали, деталі, конструкції; основи технології виробництва і способи ведення будівельно-монтажних робіт на водогосподарських об’єктах; порядок приймання об’єктів, закінчених будівництвом, і методи контролю їх якості; порядок оформлення проектно-кошторисної та іншої технічної документації; основи економіки, організації праці, організації виробництва та управління, правила і норми охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту; основи трудового законодавства та законодавства про охорону навколишнього середовища.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з нагляду за будівництвом (водне господарство): повна вища освіта за спеціальністю “Гідромеліорація” (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації: для магістра — стаж роботи за професією інженера з нагляду за будівництвом I категорії — не менше 1 року; для спеціаліста — стаж роботи за професією інженер з нагляду за будівництвом I категорії — не менше 2 років. Інженер з нагляду за будівництвом I категорії (водне господарство): повна вища освіта за спеціальністю “Гідромеліорація” (спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з нагляду за будівництвом II категорії — не менше 1 року. Інженер з нагляду за будівництвом II категорії (водне господарство): повна вища освіта за спеціальністю “Гідромеліорація” (спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з нагляду за будівництвом — не менше 1 року. Інженер з нагляду за будівництвом (водне господарство): повна вища освіта за спеціальністю “Гідромеліорація” (спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору