UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Диспетчер (зрошувальні та осушувальні системи)

Диспетчер (зрошувальні та осушувальні системи)

Завдання та обов’язки. Забезпечує через керівників структурних підрозділів раціональний режим роботи меліоративних систем, контролює виконання ними доручень і розпоряджень керівництва управління. Здійснює оперативне регулювання водоподавання, водорозподілу, водовідведення та інших технологічних процесів основної діяльності експлуатаційної організації відповідно до змінно-добових завдань і календарних планів. Координує роботу ремонтних бригад, машин і механізмів. Контролює подавання води водокористувачам відповідно до укладених договорів та лімітів забору води. Забезпечує проектний режим роботи польдерних насосних станцій.

Вживає заходів щодо усунення причин зменшення або припинення подавання води, залучає у разі потреби інші служби управління для вирішення цих питань. Своєчасно попереджує відповідні служби про аварії на системах та веде контроль за їх ліквідацією. Складає, залежно від об’ємів води, замовлених водокористувачами, щоденний баланс її розподілу по міжгосподарських каналах, дає вказівки персоналу насосних станцій про найбільш раціональний режим роботи технологічного устаткування з метою регулювання витрат води на спорудах. Здійснює збір та реєстрацію інформації про роботу всіх елементів меліоративної системи. Веде диспетчерські журнали за встановленими формами, складає рапорти про порушення причин водоподавання або водовідведення та інші процеси виробництва.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні документи з питань планування і оперативного управління виробництвом; Водний кодекс ; Земельний кодекс ; Правила технічної експлуатації меліоративних систем; Положення про порядок проведення планово-запобіжних ремонтів; технічну характеристику зрошувальних та осушувальних систем; напрям діяльності управління, правила користування ґрадуювальними таблицями гідроспоруд та кривими витрат об’ємів каналів; структуру управління, дільниць та інших підрозділів, виробничі зв’язки між ними.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією: для спеціаліста — не менше 2 років (у тому числі на даному підприємстві — не менше 1 року), для бакалавра — не менше 3 років (на даному підприємстві — не менше 1 року).


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору