Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Регулювальник подавання води

Регулювальник подавання води

Завдання та обов’язки. Здійснює регулювальні роботи на спорудах щодо забору, подавання та скидання води згідно з диспетчерськими планами-графіками та веде відповідні записи в журналі за кожним водовиділом. Інформує диспетчерську службу про середньодобові витрати та сумарну кількість води, що забрана, подана за минулу добу за всіма пунктами обліку води. Здійснює роботи з підтримання в робочому стані споруд і обслуговування водомірних пристроїв (видалення рослинності і наносів на водовиділах, відновлення позначок на водомірних рейках тощо). Виконує планові ремонтні роботи без порушення графіків подавання води, оперативно приймає рішення з питань режиму роботи водовиділу в аварійних ситуаціях. Бере участь в обладнанні водомірних постів, встановленні, налагодженні і консервації на зимовий період приладів водообліку. Веде контроль за несанкціонованими заборами води на водовиділах і зрошувальній мережі.

Повинен знати: технічну характеристику закріпленої за ним зрошувальної системи, пропускну здатність каналів і споруд; робочі та катастрофічні рівні води, слабкі місця і ділянки, які потребують постійного нагляду; правила користування градуювальними таблицями та кривими витрат гідротехнічних споруд; основи технічної експлуатації гідротехнічних споруд; правила охорони праці.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору