UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керiвники
  4. Головний технолог з систем центрального блокування та зв’язку

Головний технолог з систем центрального блокування та зв’язку

Завдання та обов’язки. Забезпечує розроблення та здійснення заходів щодо розвитку та технічного удосконалення системи центрального блокування (СЦБ) та поїзного зв’язку; планування та оперативне керівництво виконанням усіх видів ремонту СЦБ та зв’язку, підготовку до роботи в зимових умовах, розгляд проектів будівництва та реконструкції об’єктів СЦБ та зв’язку. Організовує: розроблення та затвердження вимог, правил і інструкцій щодо охорони праці, промислової санітарії та протипожежного захисту для структурних підрозділів СЦБ та зв’язку; контроль за утриманням та технічною експлуатацією штучних споруд, об’єктів і будівель служб сигналізації і зв’язку.

Бере участь: у складанні завдань на розроблення технічних проектів, підготовці організаційно-технічних заходів щодо ліквідації простоїв, підвищення продуктивності праці, подовження термінів експлуатації діючого обладнання; в розподілі по вантажно-транспортних управліннях і розрізах обладнання, матеріалів та приладів; у розподілі лімітів і в розробленні планів на ремонт об’єктів СЦБ і зв’язку; в розслідуванні аварій; у впровадженні передового досвіду, найновіших досягнень вітчизняної і зарубіжної науки й техніки в службах СЦБ та зв’язку. Контролює: утримання та технічну експлуатацію об’єктів і будівель служби СЦБ та зв’язку; розподіл виділених лімітів на ремонт об’єктів СЦБ та зв’язку; відповідність заново розробленого та модернізованого обладнання вимогам правил безпеки. Забезпечує ведення та своєчасне подання встановленої документації і звітності.

Повинен знати: укази, постанови та рішення органів державної влади та місцевого самоврядування щодо вугільної промисловості; накази, інструкції та інші настановчі і нормативні матеріали органів вищого рівня та підприємства; перспективи розвитку та основи технології гірничого виробництва; технологію експлуатації залізничного транспорту; конструктивні особливості, призначення обладнання та засобів СЦБ і зв’язку, правила їх технічної експлуатації, передовий вітчизняний та зарубіжний досвід підприємств з видобування вугілля, експлуатації залізничного транспорту; основи економіки, організації виробництва, праці й управління; основи трудового законодавства; правила й норми охорони праці, промислової санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня або провідних фахівців не менше 2 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору