UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахiвцi
  4. Механiк з пiдiймальних установок

Механiк з пiдiймальних установок

Завдання та обов’язки. Забезпечує безперебійну і технічно правильну експлуатацію підіймальних установок. Організовує: періодичні огляди підіймальних установок надшахтових копрів, армування стовбурів і ходових відділень, облік причин аварій; контроль за правильністю зберігання резервного і невстановленого обладнання, списанням морально застарілого і непридатного до експлуатації обладнання. Вивчає умови роботи окремих вузлів і деталей обладнання з метою виявлення причини їх передчасного спрацювання.

Бере участь: у встановленні та випробуваннях підіймальних установок, підготовці пропозицій щодо впровадження засобів механізації та автоматизації робочих процесів на дільниці; у виявленні та аналізі причин аварій, розробленні і впровадженні заходів щодо їх запобігання, а також щодо забезпечення безпечних умов праці. Складає графіки планово-запобіжних ремонтів, технічних перевірок і випробувань. Контролює підготовку необхідної технічної документації та встановленої звітності дотримання правил і норм охорони праці, правил безпеки персоналом, що обслуговує підіймальні установки. Здійснює: приймання робіт від підрядних ремонтних і налагоджувальних бригад; керівництво персоналом, що обслуговує підіймальні установки.

Повинен знати: накази, інструкції, інші настановчі та нормативні матеріали, що стосуються експлуатації підіймальних установок; технічні характеристики, конструктивні особливості, призначення і режими роботи підіймальних установок, правила їхньої технічної експлуатації; організацію і технологію ремонтних робіт; план ліквідації аварій шахти; основи економіки, організації виробництва і праці; основи трудового законодавства; правила й норми охорони праці, промислової санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Механік з підіймальних установок I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — стаж роботи за професією механіка з підіймальних установок II категорії не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років. Механік з підіймальних установок II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією механіка з підіймальних установок не менше 2 років. Механік з підіймальних установок: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору