Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робiтники
  4. Регулювальник азбестозбагачувального устаткування

Регулювальник азбестозбагачувального устаткування

4-й розряд

Завдання та обов’язки. Веде технологічний процес збагачення азбестової руди на азбестозбагачувальному устаткуванні під керівництвом регулювальника більш високої кваліфікації. Бере участь у регулюванні навантаження на устаткування. Веде нагляд за наповненням воронок готовою продукцією, за рівномірністю надходження матеріалу.

Повинен знати: основи технологічного процесу збагачення азбестової руди на обслуговуваному устаткуванні; будову обслуговуваного устаткування та правила його експлуатації; діючі державні стандарти на сорти та марки азбесту; характеристику азбестових руд.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду не менше 1 року.


5-й розряд

Завдання та обов’язки. Веде і регулює режим технологічного процесу збагачення азбестової руди і вироблення азбесту на обслуговуваній дільниці. Регулює навантаження на обслуговуване збагачувальне устаткування (дробарки, млини, грохоти, транспортери) і забезпечує їх безперебійну роботу. Виконує заходи з раціонального використання азбестового волокна в руді. Контролює технологічні показники втрат волокна у відходах, запиленість азбесту на обслуговуваній дільниці.

Повинен знати: технологію процесу збагачення азбестової руди на обслуговуваній дільниці (секції); будову і основні особливості устаткування, що застосовується на дільниці; діючі державні стандарти на сорти і марки азбесту, будівельні матеріали і експортну продукцію; методи контролю виробництва.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією регулювальника азбестозбагачувального устаткування 4 розряду не менше 1 року.


6-й розряд

Завдання та обов’язки. Веде технологічний процес збагачення азбестової руди і вироблення азбесту відповідно до встановленого завдання за сортами і марками в цілому по цеху. Регулює режим технологічного процесу і навантаження на збагачувальне устаткування. Контролює технологічні показники, ступінь запиленості азбесту, втрат волокна у відходах у цілому по цеху.

Повинен знати: технологію процесу збагачення азбестової руди в цілому по цеху; будову і основні особливості устаткування, що застосовується в цеху, схему його зв’язків у процесі збагачення; способи усунення неполадок в роботі устаткування; методи визначення вмісту пилу і галі в азбесті і азбестового волокна у відходах; способи усунення наднормативного запилення і попадання азбестового волокна у відходи.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією регулювальника азбестозбагачувального устаткування 5 розряду не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору