Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з випробування свердловин

Інженер з випробування свердловин

Завдання та обов’язки. Розробляє технологію випробування свердловин. Організовує підготовку технічних засобів з випробування свердловин. Складає річні завдання щодо проведення робіт на випробування свердловин. Контролює їх виконання. Безпосередньо керує роботами з випробування, перфорації свердловин і установлення цементних мостів.

Розроблює технічну документацію, веде необхідний облік і звітність. У разі потреби розроблює додаткові заходи щодо випробування свердловин. Робить розрахунки колон насосно-компресорних труб, контролює схему обв’язки свердловин під час випробування, перфорації свердловин та встановлення цементних мостів. Проводить узагальнення і обмін досвідом роботи між буровими бригадами з процесу випробування свердловин. Проводить роботу з удосконалювання організації праці, технології випробування свердловин. Контролює безпечне ведення робіт під час випробування свердловин.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються робіт з випробування свердловин; технологію робіт; геолого-технічний наряд; фактори, які ускладнюють проведення робіт; конструкцію кріплення свердловин; технічну характеристику устаткування, інструменту і пристроїв, правила їх експлуатації та передовий вітчизняний і світовий досвід організації робіт з випробування свердловин; основи економіки, організації виробництва, праці та управління; основи трудового законодавства і законодавства з охорони навколишнього середовища; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з випробування свердловин: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з випробування свердловин I категорії — не менше 2 років.

Інженер з випробування свердловин I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера з випробування свердловин II категорії не менше 2 років; для бакалавра — не менше 3 років.

Інженер з випробування свердловин II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією інженера з випробування свердловин не менше 2 років.

Інженер з випробування свердловин: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору