Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Майстер з ремонту свердловин (капітального, підземного)

  Майстер з ремонту свердловин (капітального, підземного)

  Завдання та обов’язки. Здійснює керівництво виробничою бригадою. Забезпечує виконання бригадою завдань із ремонту свердловин (за єдиним нарядом на видобування нафти і газу). Керує роботами з капітального ремонту свердловин. Забезпечує і контролює технологію та якість ремонтів, експлуатацію інструменту, повне завантаження і ефективне використання устаткування і спецтехніки. Оперативно впливає на усунення причин порушень технології та якості ремонту. Здійснює впровадження заходів щодо скорочення термінів ремонту, зниження їх вартості, підвищення міжремонтного періоду роботи свердловин. Перевіряє справність технологічного устаткування та електроустаткування, інструменту, техніки, призначеної для спуску у свердловину. Бере участь у проведенні складних і особливо небезпечних ремонтних робіт. Установлює виробничі завдання бригаді та окремим робітникам.

  Бере участь у прийманні свердловин у ремонт і здаванні відремонтованих свердловин замовнику. Забезпечує підготовку і підбір інструменту. Складає заявки на техніку, устаткування, інструмент і матеріали відповідно до вимог технології ремонту. Веде облік витрат матеріальних цінностей, вживає заходів щодо їх зберігання. Здійснює розставлення робочих по вахтах. Здійснює заходи щодо запобігання браку і підвищення якості робіт. Здійснює формування бригади. Координує діяльність бригад, які обслуговують основні бригади. Забезпечує своєчасне оформлення первинних документів і веде встановлену документацію. Сприяє поширенню передового досвіду. Аналізує результати виробничої діяльності бригади. Здійснює виконання заходів з охорони навколишнього середовища.

  Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, інструкції та інші керівні матеріали, які стосуються робіт підземного (капітального) ремонту свердловин; технологію ведення ремонтних робіт; технічну характеристику устаткування, інструментів, пристроїв, правила їх експлуатації та ремонту; причини виникнення геологічних і технічних ускладнень, способи їх запобігання і ліквідації та правила ведення документації; основи економіки і організації праці, виробництва та управління; основи трудового законодавства; основи законодавства з охорони надр і навколишнього середовища; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

  Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр) Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією — не менше 2 років.


  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  ↑ Вгору