UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Установник бурильних замків

Установник бурильних замків

4-й розряд

Завдання та обов’язки. Встановлює замкові деталі на бурильні труби в гарячому стані і на легкосплавні бурильні труби в холодному стані. Перевіряє елементи різьби труб, замків, муфт і відбраковує їх у процесі калібрування. Проводить вибірковий підбір замкових деталей за натягом до труби. Замірює різьби калібрами всіх систем. Контролює стан калібрів, контрольно-вимірювальних приладів і інструменту. Нагріває замкові деталі в різних нагрівальних печах. Контролює температуру нагрівання замкових деталей та якість їхнього кріплення.

Повинен знати: призначення, типи і розміри труб, замків, муфт, застосовуваних калібрів, вимірювальних інструментів; види різьб і встановлені на них допуски; значення клейм на трубах; правила і значення моментів кріплення замкових деталей у гарячому стані; конструкції нагрівальних печей; будову контрольно-вимірювальних приладів для визначення температури нагрівання замкових деталей; склад і призначення пасти для змащування різьби всіх видів труб; будову механічного ключа і правила керування ним.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за спорідненою професією 3 розряду — не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору