Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. ВИПУСК 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів

ВИПУСК 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів

Цей випуск є результатом перегляду випуску 36 ЕТКС “Переработка нефти, нефтепродуктов, газа, сланцев, угля и обслуживание магистральных трубопроводов” (М.: Экономика, 1985), “Квалификационного справочника профессий рабочих, которым устанавливаются месячные оклады” (М.: Экономика, 1990) та “Дополнений и изменений к Единому тарифно-квалификационному справочнику работ и профессий рабочих” (М.: ЦБНТ, 1992) з урахуванням змін і доповнень до змісту та обсягу робіт, які виникли під впливом впровадження досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва та праці, нових вимог до якості продукції (послуг). У випуску враховані нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережені наступність, традиції застосування та особливості їх побудови.

До випуску включені кваліфікаційні характеристики професій керівників, професіоналів, фахівців та робітників, які є специфічними для конкретного виду економічної діяльності або виробництва.

Професії керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців та робітників, які не є специфічними для будь-якого конкретного виробництва чи виду робіт, включені до випуску 1 ДКХП “Професії працівників, які є загальними для всіх видів економічної діяльності” (va024203-98, v0024203-98) (Краматорськ: Центр продуктивності, 1998).

Кваліфікаційні характеристики керівників, професіоналів, фахівців та робітників використовуються як нормативні документи для цілей, визначених пунктами 4, 5 та 6 Загальних положень Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, які вміщені у випуску 1 ДКХП “Професії працівників, які є загальними для всіх видів економічної діяльності” (va024203-98, v0024203-98).

Внесення змін і доповнень та інші нормативні вимоги щодо застосування кваліфікаційних характеристик викладені у згаданих Загальних положеннях.
До кваліфікаційних характеристик робітників внесені затверджені зміни та доповнення, які мали місце після 1985 року.

Кваліфікаційні характеристики робітників розроблено за восьмирозрядною сіткою. Кваліфікаційні розряди встановлюються відповідно до складності робіт, як правило, без урахування умов праці.

Підвищення розрядів операторів технологічних установок (7-8 розряди) викликано введенням у дію нових типів технологічних комплексів, комбінованих та великотоннажних установок вищої категорії, високим ступенем оснащення системами відеокерування. Підвищення розрядів оператора товарного (7 розряд) і машиніста устаткування розподільчих нафтобаз (7 розряд) пов’язано з тим, що нафтобази здійснюють постачання (реалізацію) нафтопродуктів з потенціальною річною потужністю постачання (реалізації) понад 130 тис.т.

Підвищення розрядів приладиста (перероблення нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля та обслуговування магістральних трубопроводів) (7-8 розряди) пов’язано:
- з обслуговуванням пунктів керування технологічними комплексами та установками з програмним керуванням, які оснащені системами відеокерування;
- з обслуговуванням і налагоджуванням мікропроцесорної техніки, функціональних електронних блоків (із складними гідравлічними, вакуумними, кінематичними і радіоелектронними схемами), розподільчих систем керування і систем відеокерування складними технологічними комплексами та установками з переробки нафти, нафтопродуктів, сланців, вугілля.

Підвищення кваліфікації машиністів насосів (7 розряд)
пов’язане з керуванням насосними станціями перекачування і підготовки нафти, нафтопродуктів та інших в’язких рідин на магістральних трубопроводах і перевалочних нафтобазах продуктивністю понад 3500 м.куб./год.

Вернуться к списку выпусков

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Добавить резюме

Ищите работу?

Ищите персонал?

Другие документы:

КЗоТ (Кодекс законов о труде Украины)

Электронная версия кодекса законов о труде Украины (КЗоТ) на рус. и укр. языках

ДКХП Украины

Справочник квалификационных характеристик профессий работников, 87 выпусков online.

Классификатор профессий 2007г.

В классификатор профессий уже внесены все правки, изданные после 2005 года

Бланки кадровых отчетов

Бланки всех основных отчетов, которые кадровик обязан сдавать в два фонда

Положения об отделах

Примеры положений об отделах, о приеме / увольнении, положения о персонале

Бланки трудовых приказов

Бланки самых распространенных приказов, необходимых в работе кадровику

Трудовые соглашения

Примеры различных видов трудовых соглашений для компаний разных сфер

↑ Наверх