UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. ВИПУСК 42. Оброблення металу

ВИПУСК 42. Оброблення металу

Удосконалювання систем і методів керівництва та управління персоналом, що відповідають сучасним вимогам, найбільш повне використання професійного та творчого потенціалу працівників, підвищення рівня організації праці і виробництва є основною умовою створення економічних і соціальних передумов для підвищення ефективності праці на підприємствах.

"Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників" (ДКХП) випуск 42 "Оброблення металу", частина 1 "Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці" призначений забезпечити регламентацію трудової діяльності працівників, раціональний розподіл їх функцій, обов'язків та відповідальності в процесі роботи на підприємствах, науково-виробничих підприємствах (об'єднаннях), в науково-дослідних установах, конструкторських, технологічних, проектних і дослідних організаціях. ДКХП розроблений у відповідності з класифікацією професій, прийнятою у "Класифікаторі професій" ДК 003:2005.

У випуску враховані зміни і доповнення до кваліфікаційних характеристик, які виникли у зв'язку з впровадженням нових технологій, нових методів в організації виробництва та праці, комп'ютерної техніки і одночасно збережені наступність, традиційність застосування і особливості будови раніше діючих Випусків. Згідно з Законом України "Про вищу освіту" внесено відповідні зміни до розділу "Кваліфікаційні вимоги".

Повернутися до списку випусків

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору