UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. ВИПУСК 67. Водний транспорт.

ВИПУСК 67. Водний транспорт.

Випуск 67 “Водний транспорт” підготовлений відповідно до Методичних рекомендацій щодо розроблення Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП) з урахуванням змін і доповнень до змісту робіт і кваліфікаційних вимог, які виникли під впливом упровадження досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва та праці.

Розділ ураховує рекомендації виконавчих органів Міжнародної організації праці, вимоги конвенцій та резолюцій Міжнародної морської організації (ІМО) відносно торговельного мореплавання, запобігання забрудненню із суден, запобігання зіткненню суден, про підготовку і дипломування моряків та несення вахти тощо. Терміни та визначення в цьому випуску подаються згідно з Конвенцією про підготовку й дипломування моряків та несення вахти (ПДМНВ).

Поряд із вимогами, які викладено у відповідних розділах кваліфікаційних характеристик, усі працівники морського транспорту повинні знати, виконувати та додержувати правил, норм охорони праці, виробничої санітарії, пожежної безпеки, електробезпеки, безпечного ведення робіт, виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку.

Кваліфікаційні характеристики професій працівників є обов’язковими для встановлення кваліфікаційних розрядів (категорій) під час тарифікації робіт на підприємствах усіх галузей економіки, де є зазначені в цьому випуску виробництва та види робіт.


Повернутися до списку випусків

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору