UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. ВИПУСК 85. Спортивна діяльність

ВИПУСК 85. Спортивна діяльність

До Випуску 85 “Спортивна діяльність” включено кваліфікаційні характеристики професій керівників, професіоналів, фахівців та робітників, які є суто специфічними для спортивної галузі.

У випуску враховано зауваження та пропозиції організацій, установ та підприємств, підпорядкованих Держкомспорту України, які виникли під впливом технічного прогресу та змін в організації діяльності з фізичної культури і спорту в Україні, удосконаленням кваліфікаційних вимог.

Згідно з Класифікатором професій ДК 003-95 :

а) змінено такі професійні назви робіт:
1229.6 “Начальник тренажера” на 1229.6 “Начальник (завідувач)
тренажерного комплексу (залу);
3475 “Інструктор тренажера” на 3475 “Інструктор-методист тренажерного комплексу (залу).

б) скасовано такі професійні назви робіт:
1229.6 “Головний комендант (спортивного комплексу, центрального стадіону)” та 1229.6 “Комендант спортивної споруди” як застарілі.

в) внесено нові професійні назви робіт:
3475 “Спортсмен-професіонал з виду спорту” (зі скасуванням із КП професійних назв робіт, пов’язаних з окремими видами спорту, — 3475 — акробат, бадмінтоніст, баскетболіст, батутист, бейсболіст, бобслеїст, боксер, борець, велогонщик, волейболіст, ґандболіст, гімнаст, гірськолижник, каратист, кікбоксер, кіннотник, легкоатлет, реґбіст, тенісист, фігурист, фристайліст, футболіст, хокеїст, шахіст, шашист, яхтсмен); 1143.4 “Генеральний секретар федерації з виду спорту";
1143.4 “Державний тренер з виду спорту (збірної)”.


Повернутися до списку випусків

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору