Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. ВИПУСК 9. Виробництво консервів

ВИПУСК 9. Виробництво консервів

Випуск 9 “Виробництво консервів” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП) переопрацьовано відповідно до Методичних рекомендацій щодо розроблення ДКХП з уточненням кваліфікаційних характеристик професій робітників з урахуванням змін і доповнень до змісту робіт, які виникли під впливом впровадження досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва та праці, сучасних вимог до якості продукції. У випуску враховані нові вимоги щодо розробки кваліфікаційних характеристик і одночасно збережені наступність, традиції застосування і особливості побудови випуску 53 ЕТКС видання 1985 р., 1989 р. (Друге видання зі змінами та доповненнями).


Відповідно до Класифікатора професій внесені зміни в найменування трьох професій. Замість професії “Апаратчик стерилизации консервов” у випуску наведено три професії “Апаратник стерилізації консервів (виробництво м’ясних та рибних продуктів)”, “Апаратник стерилізації консервів (виробництво фруктових та овочевих консервів)”, “Апаратник стерилізації консервів (молочне виробництво)"; замість професії “Машинист закаточных машин" — три професії: “Машиніст закупорювальних машин (виробництво м’ясних та рибних консервів)”, “Машиніст закупорювальних машин (виробництво фруктових та овочевих консервів)”, “Машиніст закупорювальних машин (молочне виробництво)"; замість професії “Оператор сублимационной установки" — дві професії: “Оператор сублимаційної установки (виробництво м’ясних продуктів)”, “Оператор сублимаційної установки (перероблення фруктів, овочів, олієнасіння та горіхів)”.

Кваліфікаційні характеристики професій робітників розроблені відповідно до шестирозрядної сітки кваліфікаційних розрядів. Розряди робіт встановлені відповідно до їх складності без урахування небезпечних і шкідливих виробничих факторів, важких умов праці. Усі робітники, крім завдань, обов’язків та знань, які передбачені відповідними кваліфікаційними характеристиками, повинні знати, виконувати та додержувати правил і норм охорони праці, безпечного ведення робіт, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту, виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку, відповідні підготовчі та завершальні роботи на початку і в кінці робочого дня (зміни).

Порядок застосування кваліфікаційних характеристик, встановлення і підвищення розрядів, внесення змін і доповнень викладено в “Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників”, які подані у випуску 1 ДКХП. Кваліфікаційні характеристики Робітники

Вернуться к списку выпусков

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Добавить резюме

Ищите работу?

Ищите персонал?

Другие документы:

КЗоТ (Кодекс законов о труде Украины)

Электронная версия кодекса законов о труде Украины (КЗоТ) на рус. и укр. языках

ДКХП Украины

Справочник квалификационных характеристик профессий работников, 87 выпусков online.

Классификатор профессий 2007г.

В классификатор профессий уже внесены все правки, изданные после 2005 года

Бланки кадровых отчетов

Бланки всех основных отчетов, которые кадровик обязан сдавать в два фонда

Положения об отделах

Примеры положений об отделах, о приеме / увольнении, положения о персонале

Бланки трудовых приказов

Бланки самых распространенных приказов, необходимых в работе кадровику

Трудовые соглашения

Примеры различных видов трудовых соглашений для компаний разных сфер

↑ Наверх