Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Агентство "МАЙСТЕР"

  Агентство "МАЙСТЕР"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (048) 731-7343

  Факс: +38 (048) 726-2672

  Адреса сайту: wat.com.ua

  Місце навчання: м. Одеса, вул. Тираспольська, 27/29, оф. 603

  Агентство MASTER розпочало свою роботу з 2005 року. Це був час, коли тільки 30 студентів з Одеси стали учасниками програми Work and Travel. З тих пір кількість хлопців, які вирушають на літо в США і на інші програми навчання за кордоном зросла в десятки разів. Наш досвід участі в міжнародних освітніх конференціях і хороші відносини з агентами з різних країн світу невпинно переконують в тому, що програми культурного обміну та освіти за кордоном - напрямок, що постійно зростає і розвивається. Сучасний світ перестав бути локальним. Світ став проникний, тепер затребувані фахівці міжнародного рівня, які володіють кількома іноземними мовами, знайомі з різними способами життя. Тільки через освіту і подорожі можна домогтися необхідних знань, і отже, домогтися успіху в сучасному світі.

  Напрями навчання: - мовні школи; - літні програми; - вступ до ВНЗ; - Work & Travel

  Місце навчання: - США; - Канада; - Великобританія; - Чехія; - Італія; - Австрія; - Німеччина; - Швейцарія; - Польща; - ПАР; - Мальта

  Додаткова інформація: Агентство MASTER - це наша сімейна справа, яку ми починали виключно на ентузіазмі і досвіді, що ми пережили, від успішної участі в міжнародних освітніх програмах. Ми робимо його відповідно до своїх життєвих принципів, по совісті і справедливості. Ми не женемося за понад доходами або великим потоком клієнтів, так як сімейна справа - це не бізнес, це справа сім'ї, це можливість кожного з нас максимально реалізувати себе в улюбленій справі.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору