Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "TEGEC"

  Компанія "TEGEC"

  Поставити питання

  Телефон: +44-7552-599018, +7-903-1949411, (098) 730-7306

  Контактна особа: Elvira Mansfield (UK), Андрій Обруч (RU), Антон Клиновський (UA)

  Адреса сайту: www.tegec.ru

  Місце навчання: Cheltenham, Gloucestershire, UK; представництва в Росії і Україні

  Наші послуги: - вступ школярів в школи-пансіони Англії; - підбір курсів англійської мови; - опікунство для дітей в школах Англії.

  Напрями навчання: - середня освіта (підбір школи і коледжу в Англії); - курси англійської мови для школярів; - курси англійської мови для дорослих; - опікунство для дітей на час їх навчання в Англії; - консультації з освіти у Великобританії

  Місце навчання: - Англія

  Додаткова інформація: Влаштування дітей у престижні школи-пансіони Англії - Cheltenham College, Bromsgrove School, Rugby School, Rendcomb College, St Edward's School, Dean Close School, Clifton College і багато інших. Рекомендації щодо вибору школи, курсів англійської мови - OXFORD ROYALE ACADEMY, INLINGUA, DEAN CLOSE SUMMER SCHOOL, ACTION in ENGLISH та інші. Опікунство для дітей на час проживання і навчання в приватних школах Англії. Вартість опікунства багато в чому залежить від рівня зайнятості опікуна в навчальному процесі дитини і організації його вільного часу і, як правило, обговорюється з батьками індивідуально, після того, як всі побажання і запити будуть враховані. Спеціалізовані курси в Англії для фінансистів, менеджерів управлінської ланки, бізнесменів та ін.. Консультації з усіх питань середньої, вищої і додаткової освіти у Великобританії. Компанія має представників в Росії та Україні. Більш детальну інформацію про терміни подачі документів, правила прийому, а також вартості самого навчання і можливостях зарахування дитини в ту чи іншу школу ви зможете дізнатися, проконсультувавшись у фахівців компанії TEGEC.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору