UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації "Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації"

Сторінка 1 з 40

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Де шукати відгуки на ІТ-курси та як їх перевіряти

  9 червня 852

  Де ще шукати інформацію про навчальні IT курси, як не в мережі. Тільки популярні сайти про роботу та про навчальні курси, школи нададуть інформацію про програми, там ви зможете знайти й відгуки.

 • Прагнете працювати в медіа? Ось що потрібно для цього

  17 квітня 986

  Що цікаво, кар’єру медійника можна збудувати навіть без профільної освіти. Що для цього потрібно, з’ясовував Jobs.ua.

 • Саморозвиток під час війни: як почати та не закинути

  5 березня 1122

  Самонавчання та саморозвиток під час війни дає можливість та віру в найближче світле майбутнє. Ми інвестуємо таким чином у краще майбутнє, удосконалюючи себе та свої знання.

 • ТОП-10 професій, які матимуть шалений попит у 2023 році

  24 лютого 10920

  Ринок праці України минулого року зазнав чимало змін. Спробуємо з’ясувати, які топ-10 професій матимуть попит у 2023 році.

 • Як учителям зацікавлювати учнів навчанням?

  20 лютого 218

  Навіть у такий складний час, як зараз, українські вчителі можуть зацікавлювати учнів процесом навчання. То чому б нашим вчителям не переймати досвід американських колег, які вміють перетворити стандартний шкільний урок на захоплююче заняття?

 • Хто такий ІТ-аналітик – все про професію

  31 січня 585

  Посередниками між розробниками і замовниками в світі ІТ виступають представники декількох професій. Однією з таких професій є ІТ-аналітик. Розповідаємо, в чому полягають його обов’язки, які перспективи відкриваються перед ІТ-аналітиками і не тільки.

 • Стати ментором для когось – чому це корисно для вас самих?

  30 січня 379

  Якщо ви непогано розбираєтеся в своїй справі, вивчили всі можливі нюанси своєї професії – це добра нагода задуматися над тим, щоб стати ментором для когось. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам довідатися, в чому полягає користь менторства для вас самих.

 • Хто такий та чим займається Security Specialist

  20 січня 292

  Якщо ви бодай трохи знаєте англійську, вже із самої назви професії стане зрозуміло, чим займається цей фахівець. І якщо ви цікавитеся кібербезпекою, плануєте розвиватися в цій сфері та стати висококласним спеціалістом – розберемося для початку з базовими поняттями, хто такий та чим займається Security Specialist.

 • Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

  19 січня 226

  Якщо ви обіцяли собі прокачати свою англійську з нового року – саме час виконати цю обіцянку. Влаштуйте собі двотижневий спринт з прокачки англійської, приділяючи цій справі 20-60 хв щодня. Подробиці нижче.

 • П’ять причин захопити дитину програмуванням

  11 грудня 2022 258

  Нащо дитині пробувати писати програми? Де програмування може знадобитися дитині в житті? А якщо дитина не захоче ставати програмістом?


Ctrl →
1 з 40

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору