Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації "Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації"

  Сторінка 1 з 33

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Вступна кампанія в умовах карантину

   15 травня 258

   На початку травня Міністерство освіти і науки України підписало наказ, який вніс важливі корективи в Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України.

  • Карантин просуває IT-напрямок

   12 травня 260

   У світі в сучасних умовах карантину суттєво зростають саме ті сфери, що надають різні необхідні послуги онлайн

  • Як правильно вчитися віддалено на карантині

   12 травня 240

   Карантин ще триває. Абсолютна більшість зараз перейшла в онлайн: хтось працює в віддаленому режимі, а у когось в планах різні курси, які зроблять корисним і цікавим час, проведений на вдома. Зокрема, практики і вправи, які підтримають нас у тонусі. Пропонуємо звернути увагу на підводні камені, що криються в онлайн-навчанні та як зробити такі свої заняття максимально продуктивними.

  • Яку професію обрати, якщо по натурі ви інтроверт

   27 квітня 152

   Скільки серед нас таких, які полюбляють усамітнитися й займатися своєю улюбленою справою? Інтроверти. Вони часто вдумливі корисні та творчі люди. Саме вони винаходять і створюють нове. Але які ж професії підходять інтровертам?

  • Чи є робота без диплома?

   8 квітня 245

   Вища освіта обіцяє високу ерудицію, почуття впевненості, навички пошуку та обробки інформації, корисні зв'язки та ще масу переваг. Але що з цього в повній мірі може служити заставою життєвого успіху?

  • Професія – кондитер

   17 березня 144

   Здавалося б, все просто: печеш торти, пироги, готуєш тістечка та всілякі солодощі. Але ж, ні... В цій професії багато чого треба знати й це не лише рецепти.

  • Професія – ландшафтний дизайнер

   3 березня 293

   Робота ландшафтного дизайнера не менш відповідальна і складна ніж інші професії дизайнерського напрямку (одягу чи інтер'єру). У всі часи сади користувалися особливою популярністю і облаштовували їх завжди красиво, просто, функціонально і гармонійно.

  • Найцікавіші професії

   25 лютого 257

   Вибираючи спеціальність після 9-го чи 11-го класу, необхідно прислухатися до внутрішнього голосу, а також звернути увагу на свої уподобання та улюблені шкільні предмети. Комусь подобається математика й хімія, а дехто ні дня не може прожити без подорожей, інші обожнюють проводити час з тваринами. Будь-яка робота по-своєму унікальна, пропонуємо вашій увазі 5 найцікавіших професій, в яких є місце екстриму, веселощам та саморозвитку.

  • Коучинг: шлях, що веде до вершини

   18 лютого 152

   З його допомогою ми можемо чітко поставити мету і успішно її досягати. Не дивно, що за кілька років, що минули з моменту появи коучингу на наших теренах, цей метод встиг завоювати безліч прихильників і викликати чимало гарячих суперечок.

  • Якщо обрана професія не подобається

   17 лютого 165

   Добре, коли навчальний заклад влаштовує, а професія, яку опановуєте надихає. Але буває і навпаки: в кінці чи в середині навчання, а іноді й через кілька років роботи за спеціальністю виникає відчуття, що професія вам не підходить.

  Ctrl →
  Стр. 1 з 33

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору