Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Шервуд"

  Компанія "Шервуд"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 807-7516, (062) 345-9941

  Контактна особа: Юлія Сергіївна

  Адреса сайту: www.sherwood.org.ua

  Місце навчання: м. Донецьк, вул. Артема, 41 (р-н ЦУМу, поряд Пожежна площа, Південний автовокзал, АС Центр, Палац одружень)

  Компанія "Шервуд", мережа шкіл іноземних мов - найбільший і прогресивний освітній центр у м. Донецьк. Мережа шкіл іноземних мов "Шервуд" має ліцензію Серія АА № 143020 від 21.08.2008 р., яка видана Управлінням освіти і науки облдержадміністрації. Працюючи з 2007 року, школа "Шервуд" успішно випустила більше 1500 випускників англійського відділення, а також близько 800 учнів інших мовних відділень.

  Напрями навчання: - курси польської мови в Україні та Польщі; - курси англійської мови у Великобританії; - ознайомчо-екскурсійні тури до ВНЗ Польщі; - освітньо-екскурсійні поїздки до Європи

  Місце навчання: - Польща; - Великобританія

  Тривалість курсу вивчення: згідно обраному курсу навчання польської мови або вибраної спеціальності ВНЗ

  Вартість за семестр: курси польської мови в Україні: 250-475 грн/місяць; послуга вступу до ВНЗ Польщі: 450-600 євро; вища освіта у ВНЗ Польщі: від 800 євро/рік

  Система знижок: 10% знижка на курси польської мови при підписанні договору на послуги вступу до ВНЗ Польщі

  Перелік документів, необхідних для виїзду: список необхідних документів для вступу до ВНЗ Польщі: - атестат і додаток до атестата про закінчення повної загальної середньої освіти (оригінали), (для вступу до магістратури подаються атестат з додатком і диплом з додатком); - медична довідка 086 (стандартний медогляд, передбачений для вступу до ВНЗ), термін видачі довідки повинен бути не більше 3-х місяців до дня надання; - 6 кольорових фотографій (3.5 на 4.5см., лівий напівпрофіль (голова повернута так, щоб злегка було видно ліве вухо, що не прикрите волоссям); - ксерокопії основних сторінок внутрішнього паспорта; - ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта (проїзного документа дитини), (неповнолітні абітурієнти повинні надати копію свідоцтва про народження та копії перших сторінок паспортів батьків); - копії сторінок військового квитка (за наявності) або приписного для навчання англійською мовою необхідний сертифікат знання англійської мови міжнародного зразка (наприклад FCE, CAE, CPE, BEC, CEIBT, IELTS - over 6 points, CELS - level B2 or C1, TOEFL, ESOL, IESOL, SET, EBC, EOS, TOEIC)

  Тип документа, що видається після навчання: міжнародний диплом європейського зразка (визнається в країнах Євросоюзу та більшості країн світу)

  Додаткова інформація: Запрошення на тренінг "ВНЗ Польщі - вступити легко, а вчитися дешевше, ніж в Україні!". Ви дізнаєтеся про можливості та переваги навчання в кращих ВНЗ Польщі для отримання диплома міжнародного європейського зразка. Всім, хто прийшов подарунок: 5% знижка на мовні курси і допомогу у вступі до ВНЗ Польщі. Тренінг відбудеться 25 жовтня (п'ятниця) з 18.00 до 19.30 за адресою: вул. Артема, 41, 4 поверх. Вхід вільний. Попередній запис за тел.: +38 (050) 807-7516.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору