Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Молодіжний інформаційно-просвітницький центр "Надія"

  Молодіжний інформаційно-просвітницький центр "Надія"

  Поставити питання

  Адреса сайту: www.yiec.narod.ru

  Місце навчання: м. Київ

  З 1993 року наша організація працює в Україні. Ми реалізуємо різноманітні проекти, а також надаємо різноманітні додаткові послуги, щоб допомогти українській молоді, студентам та молодим спеціалістам.

  Напрями навчання: - студентський обмін.

  Місце навчання: - Англія; - США.

  Додаткова інформація: Студенти Національного медичного університету ім. академіка О.О. Богомольця, Національного університету ім. Т.Г. Шевченко та Українського державного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова заснували нашу організацію у 1993 році. 15 грудня 1995 року - дата державної реєстрації. Реєстраційний номер в Україні - 24249483. У 2000 році нашу організацію було внесено до Реєстру неприбуткових (звільнених від сплати податків) організацій і установ України Державною Податковою Адміністрацією України. Місія нашої організації полягає в тому, щоб сприяти процесу соціальних реформ в Україні, поліпшуючи екологічну, оздоровчу, спортивну, культурну, освітню, наукову і благодійну сфери суспільства. Цільовими групами є молодь, студенти та молоді спеціалісти. Джерелами фінансування нашої організації є членські внески, благодійні пожертвування, грантовая підтримка Фондів і доходи від надання додаткових послуг.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору