Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "AGE education company"

  Компанія "AGE education company"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (067) 795-4701, +38 (063) 420-9842

  Контактна особа: Олександр

  Адреса сайту: www.age-edu.com

  Місце навчання: м. Сімферополь, вул. Чехова, 4, оф. 6

  Наша компанія консультує з питань освіти за кордоном по скайп (age.edu) та за телефонами. Також, ми пропонуємо можливість особистих консультацій в Сімферополі за попередньою домовленістю. Наш фахівець приїжджає до Сімферополя для проведення консультацій. Дати приїзду уточнюйте по електронній пошті або за телефонами. Ми пропонуємо повний комплекс послуг для вступу за кордон.

  Напрями навчання: - вища освіта; - середня освіта; - курси підвищення кваліфікації; - курси іноземних мов за кордоном для дітей і дорослих; - курси для керівників за кордоном, дитячі мовні табори

  Місце навчання: - Англія; - США; - Канада; - Австралія; - Швейцарія; - Німеччина; - Нідерланди; - Латвія; - Литва; - Ірландія; - Чехія; - Угорщина; - Кіпр; - Мальта; - Китай і інші країни

  Тривалість курсу вивчення: залежить від обраної програми

  Вартість за семестр: залежить від обраної програми

  Система знижок: знижки обговорюються індивідуально

  Перелік документів, необхідних для виїзду: залежить від обраної програми

  Тип документа, що видається після навчання: залежить від обраної програми

  Додаткова інформація: Ми допоможемо українцям здобути якісну вищу і середню освіту за кордоном. Ми напряму співпрацюємо з університетами, коледжами, середніми школами, міжнародними мовними школами та іншими навчальними закладами. Наші фахівці володіють великими знаннями і досвідом роботи, щоб надати вам професійну консультацію і супровід від А до Я. Ми із задоволенням допоможемо вам з вибором спеціальності, країни навчання, навчального закладу, складемо для вас план вступу і надамо підтримку з подачею документів і оформленням візи.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору