Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Група компаній "Studentland"

  Група компаній "Studentland"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 217-0411

  Факс: (044) 230-8373

  Контактна особа: Катерина

  Адреса сайту: studentland.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Михайлівська, 15 м. Запоріжжя, вул. Червоногвардійська, 40 м. Дніпропетровськ, вул. Жуковського, 4 м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 4, оф. 301

  Група компаній "Studentland": - 15 років лідерства на українському ринку послуг освіти, мовних курсів, сертифікації викладачів, стажувань, програм обміну, канікулярних програм за кордоном; - широка мережа офіційних представників і агентів по всій Україні; - співробітники, сертифіковані Британською Радою з курсу "UK Education Advisors Training"; - член IATA, International Air Transport Association; - група компаній, визнана ICEF (International Consultants for Education and Fairs).

  Напрями навчання: - програми культурного обміну для студентів і школярів в США, Канаді, Європі; - вища освіта в Європі, США, Канаді, Великобританії; - стипендіальні програми у ВНЗ США та Великобританії; - мовні курси для дітей та дорослих на Мальті, у країнах Європи, англомовних країнах; - програми оплачуваних стажувань в Європі та США; - канікулярні курси вивчення іноземних мов для дітей за кордоном; - бронювання і продаж авіаквитків за спеціальними низькими тарифами; - міжнародні дисконтні картки ISIC, ITIC, Euro <26; - власні авторизовані ETS тест-центри з прийому іспиту TOEFL iBT® (Івано-Франківськ, Запоріжжя)

  Місце навчання: - Канада; - США; - Великобританія; - Іспанія; - Швейцарія; - Естонія; - Польща; - Чехія; - Ірландія; - Німеччина; - Мальта; - Франція; - Данія

  Тривалість курсу вивчення: від 2-х тижнів

  Вартість за семестр: від 300 євро/тиждень

  Система знижок: - від 30% (залежно від спеціальних пропозицій компанії на даний момент)

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат/диплом

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору