Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. MBA освіта в Україні. Бізнес освіта

  MBA освіта в Україні. Бізнес освіта

  Сторінка 3 з 3

  МВА-програми, що пропонуються українськими бізнес-школами, добре закріпились на ринку освітніх послуг. Вони мають свою аудиторію учнів, надають навчання, яке не поступається в якості західним аналогам. Та і географічне місцерозташування бізнес-школ грає величезну роль – топ-менеджерам не потрібно їхати в іншу країну, всі необхідні знання вони отримують на батьківщині.


  В українських МВА-школах вартість навчання більш ніж демократична. Їх цінова політика дозволяє здобути бізнес-освіту не тільки топ-управлінцям, а й менеджерам середньої ланки. Такий підхід сприяє вихованню грамотних керівників в рамках України, без додаткового навчання в популярних МВА-школах Англії, Канади та США.

  • Київська бізнес школа

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Горького, 4/6

   Інформація про МВА-програми: Київська бізнес школа (КБШ) - створена в Київському інституті інвестиційного менеджменту (КІІМ) в 2000 році. Ми пропонуємо сучасні освітні програми в управлінській, фінансовій і інвестиційній сферах, сфокусовані на індивідуальних здібностях і кар'єрному і особовому розвитку слухачів.

   МВА освіта в Києві

  • Міжнародний Інститут Менеджменту "МІМ-Київ"

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Шулявська, 10/12-В

   Інформація про МВА-програми: МІМ-Київ в 1990 роки першим на пострадянському просторі запропонував програму МВА (Master of Business Administration) міжнародного зразка. 1500 випускників програм МВА успішно працюють в провідних українських і міжнародних компаніях, як в Україні, так і за її межами.

   МВА освіта в Києві

  • Києво-Могилянська Бізнес-Школа (kmbs)

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Волоська, 8/5, корпус НаУКМА, 4 поверх

   Інформація про МВА-програми: Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] – школа для лідерів, орієнтованих на якісні зміни, заснована в 1999 році при Києво-Могилянській Академії - одному з найстаріших університетів Східної Європи. kmbs відома у міжнародній спільноті бізнесу та бізнес-освіти як якісна та самобутня школа думки, як школа з підготовки трансформаційних лідерів. Ключові особливості Сучасні знання. Викладачі-практики та запрошені гості kmbs – досвідчені менеджери провідних українських і міжнародних компаній. Ми співпрацюємо з основними компаніями і бізнесом-школами Західної Європи, Америки, Азії: Kellogg School of Management [США], China Europe International Business School [Китай], INSEAD [Франція] та ін. Найкращі викладачі-практики цих закладів, а також успішні українські професіонали є авторами та викладачами kmbs. У межах навчальних програм здійснюються міжнародні навчальні тури до Малайзії та Сінгапуру, США та Канади, Індії та Китаю, що дозволяє слухачеві дізнатися про світові бізнес-практики та адаптувати їх до реалій українського середовища. Ситуаційні вправи kmbs. Значну увагу під час навчання в kmbs приділено вивченню кейсів, розроблених на основі діяльності сучасних компаній, які працюють в Україні й на світових ринках. Найкращий досвід. Усі програми містять практичні приклади від успішних компаній, надають можливість структурувати власний досвід під час навчання, створюють платформу для обміну досвідом із колегами та генерації ідей під час практичних завдань і обговорень. Інноваційність. Програми пропонують найновіші знання, погляди та тенденції в менеджменті; зміст програм оновлюється щорічно; викладачі kmbs та запрошені гості використовують інноваційні методи викладання, а kmbs постійно впроваджує найсучасніші методики навчання.

   МВА освіта в Києві

  • Школа бізнесу КІБІТ

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Білицька, 41/43, офіс 403

   Інформація про МВА-програми: Школа бiзнесу КIБIТ створена в листопадi 2004 року i є структурним пiдроздiлом Київського iнституту бiзнесу та технологiй. Основу роботи Київського iнституту бiзнесу та технологiй становлять: фундаментальнi традицiї, налагодженi методи навчання та передачi знань в сферах вищої економiчної освiти та надання послуг з пiдвищення квалiфiкацiї.

   МВА освіта в Києві

  • Міжнародний інститут бізнесу

   Поштова адреса: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8-а

   Інформація про МВА-програми: Заснований в 1993 році, Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) - вища школа бізнесу, лідер програм управлінського розвитку для менеджерів вищої і середньої ланки. МІБ постійно виводить на ринок інноваційні продукти, які об'єднують кращі теоретичні досягнення західних бізнес-школ з вітчизняним досвідом управління бізнесом. За час існування бізнес-школи її випускниками стали більш ніж 45 тисяч слухачів з України, країн СНД і далекого зарубіжжя. МІБ - перша і єдина українська бізнес-школа, програми МВА якою акредитовані Британською Асоціацією МВА (Association of MBA's) і єдиний в Україні учбовий центр найбільших світових професійних асоціацій в області фінансового менеджменту (CIMA), маркетингу (CIM), управління виробництвом (REFA), зв'язків з громадськістю (CIPR).

   МВА освіта в Києві

  • Школа бізнесу Відкритого університету Великобританії (OUBS) - представництво в Києві (МВА)

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Якира, 8, офіс 17

   Інформація про МВА-програми: Школа Бізнесу Відкритого Університету (OUBS) - один з сімнадцяти факультетів Відкритого університету Великобританії (OU) - заснована в 1983 р. спеціально для надання якісної МВА - освіти керівним і адміністративним працівникам, людям, що практично не мають можливості здобути традиційну освіту з відривом від основної діяльності.

   МВА освіта в Києві

  • IBR Інститут Міжнародних ділових відносин, Німеччина

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Павлівська 18, офіс 2

   Інформація про МВА-програми: Сьогодні IBR залучує до навчання студентів не тільки з Києва і Одеси, де розташовані його представництва в Україні, але і з інших українських міст, таких як Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів і Миколаїв.

   МВА освіта в Києві

  • Київська вища банківська школа

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Березняківська, 26-Б

   Інформація про МВА-програми: Київська вища банківська школа (КВБШ) - структурний підрозділ післядипломної освіти Київського університету ринкових відносин, створена у 1993 році. До роботи у Київський вищій банківській школі залучений висококваліфікований професорсько-викладацький склад.

   МВА освіта в Києві

  • Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Мілютенка, 8 (ст.м. Лісова)

   Інформація про МВА-програми: Інститут вищої кваліфікації - структурний підрозділ Київського національного торговельно-економічного університету, який понад 10 років реалізує важливі для університету напрями діяльності, успішно конкурує у сегменті післядипломної та бізнес-освіти. Підрозділами університету є: - центр бізнес-освіти - надає бізнес освіту (програми МВА), консалтингові послуги та проводить семінари - тренінги; - центр післядипломної освіти та магістерських програм відповідно до сучасних вимог підготовки фахівців надає другу вищу освіту; - центр перепідготовки та підвищення кваліфікації - організовує навчання за професійними програмами, проводить семінари.

   МВА освіта в Києві

  • Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту

   Поштова адреса: м. Львів, вул. Ліська, 16

   Інформація про МВА-програми: У 1992 році відбувся перший випуск слухачів Бізнес-школи Львівського інституту менеджменту за програмою МВА спільно з Wayne State University (Детройт, США). З 2000 р. упроваджується єдина в Україні дистанційно-модульна програма МВА. Вже в 2007 році відбувається 15-тий випуск слухачів за програмою МВА. Бізнес-школа ЛІМ є членом Української асоціації з розвитку менеджменту і бізнес-освіти, а також членом European Business Associatoin.

   МВА освіта у Львові

  ← Ctrl
  3 з 3
  ↑ Вгору