Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Агент по недвижимости в Україні
  5. Агент по недвижимости
  Відправити резюме

  Агент по недвижимости

  Заблокована
  18 000 грн.
   19 жовтня  Харків 
  Компанія: АН "АВЕРС"  (https://jobs.ua/company-an-avers-60353) (Всі вакансії)
  Рубрики:Нерухомість та страхування

  Контакти

  Контактна особа:Елена Николаевна
  Адреса:Харьков, Салтовка

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:вільний графік роботи

  Опис вакансії


  АН АВЕРС ( Салтовский филиал ) предлагает работу риэлтора - специалиста по купле/продаже жилого фонда. Работа с нами - работа в команде, где каждый имеет возможность пройти стажировку рядом с лучшими специалистами компании, заключать сделки в период стажировки и получать приличный доход. Успешным риэлтором станет кандидат: склонный к бизнесу, азартный в работе; готовый воспринимать новые знания; обаятельный; стремящийся скорее к творческой, чем исполнительской деятельности; ориентированный на хорошие заработки. Если у Вас достаточный жизненный и профессиональный опыт и не боитесь начинать сначала, ждем Вас в АН АВЕРС.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору