UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Нерухомість та страхування

Робота в Україні, Розділ: Нерухомість та страхування

Вакансії 1-20 з 183
Показати: 
Ctrl →
1 з 10

Працевлаштування в сфері нерухомості та страхування - надійний внесок у вашу майбутню кар'єру

Вважається, що після золота, заощадження найвигідніше вкладати в нерухомість. Те саме можна сказати і про внесок своєї праці в сферу, що займається орендою і продажем нерухомості й різного виду страхування.

По-перше, нерухомість в будь-якій цивілізованій країні до здешевлення зовсім не схильна. Вона дорожчає і залишається затребуваною, забезпечуючи роботу в нерухомості стабільністю і довгостроковістю.

Щодо страхування, то ця сфера ще тільки розвивається в Україні, проте набирає темпи, обростаючи все більшими як добровільними, так і обов'язковими видами страхування. Знайти роботу в цих галузях - це не тільки гарантовано знайти довготривалу трудову перспективу, а й отримати шанс на досить непогану винагороду.

Різноманітність вакансій сфер нерухомості та страхування

Говорячи про професії, властиві цим двом напрямкам, кожен одразу думає про роботу брокера або страхового агента. Однак нерухомість і страхування мають набагато більше спеціалізацій, вакансії на які сьогодні завжди можна відшукати.

Сучасна робота в сфері нерухомості або страхування готова запропонувати роботу всім бажаючим фахівцям таких професій:

  • маклер;
  • рієлтор;
  • брокер;
  • експерт;
  • фахівець з продажу;
  • страховий агент;
  • консультант.

Як правило, більш успішно цими видами бізнесу займаються серйозні, великі агентства. Це означає, що і кар'єру в цих галузях зробити також можливо. Вакансії керівників або регіональних представників агентств з нерухомості та страхування далеко не рідкість. До речі, такі пропозиції ви також зможете знайти в цій рубриці нашого сайту.

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору