Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Ассистент руководителя в Україні
  5. Ассистент руководителя
Відправити резюме

Ассистент руководителя

Заблокована
  1 листопада  Харків 
Компанія: ООО "Институт Прикладной Психологии "Гуманитарный центр"  (https://jobs.ua/company-ooo-institut-prikladnoy-psihologii-gumanitarnyiy-tsentr-121944) (Всі вакансії)
Категорії:Медицина, фармацевтика, Офісний персонал, Наука, освіта, переклади

Контакти

Телефон: +38 (057) 719-52-40
Контактна особа:Менеджер подбора
Адреса:Харьков, ул. Чернышевская, 34

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Бюро подбора персонала "Гуманитарный Центр" для научного медицинского центра (научное сопровождение медицинских учреждений и практикующих врачей, исследования, обработка результатов, научное руководство и консультации) проводит конкурс.


Вакансия:
- Ассистент руководителя (менеджмент, работа со специальными текстами).


Образование и основные требования: ВО медицинское (возможно, аспирантура), владение ПК (Интернет, офисные программы), английский.


Дополнительные требования: ориентация на человека, открытая коммуникация, сообразительность, предприимчивость, пунктуальность.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору