Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Береговому
  4. Робота Будівельник (Угорщина) в Україні
  5. Будівельник (Угорщина)

  Будівельник (Угорщина)

  Заблокована
  30 000 грн.
   17 червня  Берегово 
  Компанія: ТОВ Realise  (https://jobs.ua/company-tov-realise-1604689) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Робота за кордоном

  Контакти

  Телефон: +36(302)652-828
  Контактна особа:Беата Мориляк
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від двох років

  Опис вакансії

  Шукаємо кваліфікованих робітників у будівельному промисловості в Угорщині. Вже 15 років стабільно діюча, одна з найбільших будівельних компаній Угорщини, яка 4 роки працевлаштовує робітників з України, шукає завдяки постійного розширення: електротехнічних та сантехнічних монтажників, фасадчиків, плиточників, малярів, шпакльовщиків. Ми шукаємо і чекаємо вмілих, точних, швидких кандидатів на роботу, хто вміє поодинці і в команді також добре працювати. Робочі години: з 7:00 до 17:00. 10 робочих годин на день( з понеділка по суботу). Є можливість для понаднормової роботи, яка є необов'язкова ( по вільному вибору).У разі потреби-проживання забезпечимо. Офіційна зареєстрована робота в Угорщині та медичне страхування. Адміністративні питання, справи та документи, вся управлінська документація надається компанією: податкову та медичну страхову карточку, візу, робочу картку дозволу проживання. Місце роботи: по всій території Угорщини, в основному в Будапешті та її регіонах. Добирання до місця роботи влаштовуємо власними автобусами.

  Зарплата 1100-1600 форінтів/годину, залежно від професії та досвіду.

  Якщо вас зацікавили, зв'яжіться з нами для отримання детальнішої інформації за номером ( Viber): +36302652828 Беата (угорськомовний, українськомовний та росйськомовний співробітник).

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору