UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Бухгалтер по списанню ТМЦ в Україні
  5. Бухгалтер по списанню ТМЦ
Відправити резюме

Бухгалтер по списанню ТМЦ

Заблокована
 26 квітня  Харків 
Компанія: ООО «Новотехэлектро»  (https://jobs.ua/company-ooo-novotehelektro-226325) (Всі вакансії)
Рубрики:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

Контакти

Телефон: +38 (067) 324-11-28

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років

Опис вакансії

Потрібен бухгалтер на виробниче підприємство. Вимоги: знання ділянки списання ТМЦ, знання ділянки податкових зобов'язань; знання первинних документів щодо відвантаження; знання ділянки БАНК. Робота у 1С Підприємство та Медок. Обов'язки: виписування видаткових та податкових накладних; виписка рахунків, робота з Клієнт-Банк, проведення платежів та банківських виписок; оприбуткування та списання матеріалів (ТМЦ) у виробництво. Документообіг із відвантаження невеликий — до 5 накладних на місяць.

Р-н басейну Локомотив (Кірпи), 10хв. від Метро Ц.Ринок.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору